Nu metal jako emocjonalna ballada? Falling In Reverse z wyjątkowym coverem Papa Roach

i

Autor: Screen z YouTube/Epitaph Records Wyjątkowy cover "Last Resort"

Nu metal jako emocjonalna ballada? Falling In Reverse z wyjątkowym coverem Papa Roach

2023-06-27 13:13

Świat muzyki już od dłuższego czasu cieszy się ze względu za ponowne zainteresowanie nu metalem. Kolejnym dowodem na fakt, iż gatunek ten wraca do łask, będzie z pewnością nowy cover klasycznego kawałka jednej z kluczowych dla niego formacji - Papa Roach. Zespół Falling In Reverse podjął się stworzenia wyjątkowej wersji kultowego "Last Resort"!

Raptem kilka dni temu pisaliśmy, iż Jacoby Shaddix, frontman zespołu Papa Roach nie kryje radości z coraz bardziej rosnącego zainteresowania muzyką nu metalową. Muzyk szczególnie cieszy się, iż gatunek ten i reprezentujący go artyści w końcu uzyskają należny im od lat szacunek. Nie da się ukryć - na rynku pojawia się coraz więcej zespołów, które odważnie czerpią z tradycji nu metalu - by wspomnieć chociażby Bring Me To Horizon czy Blind Channel. Teraz Shaddix będzie mógł przedstawić kolejny dowód na to, że ludzie wciąż pamiętają o nu metalu.

Nie obchodzi nas Eurowizja. Blind Channel dla Eski Rock

Emocjonalny cover kultowego "Last Resort"

Zespół Papa Roach, na czele którego stoi Shaddix, wylansował wielki przebój Last Resort, dziś postrzegany jako jeden z hymnów nu metalu. Numer został wydany dwadzieścia trzy lata temu i właśnie doczekał się wyjątkowej, niespotykanej interpretacji.

W poniedziałek 26 czerwca zespół Falling in Reverse podzielił się ze światem swoim coverem kawałka Papa Roach. O premierze tej natychmiast zaczęli rozpisywać się fani ciężkich brzmień, a to ze względu na fakt, iż formacja przerobiła numer na... niezwykle emocjonalną, monumentalną balladę! Lider grupy, Ronnie Radke, napisał w swoich social mediach, iż szczególnie dziękuje Shaddixowi za błogosławieństwo nad tą interpretacją. Nie da się ukryć - Radke zachwyca swoim wokalem, który w niezwykle dobitny sposób podkreśla znaczenie słów Last Resort. Posłuchaj coveru poniżej.