Noel Gallagher w coverze kultowego utworu Joy Division. Fani Iana Curtisa są bezlitośni

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Sharon Latham Noel Gallagher nagrał swoją wersję "Love Will Tear Us Apart" Joy Division

Noel Gallagher w coverze kultowego utworu Joy Division. Fani Iana Curtisa są bezlitośni

2023-06-02 11:29

W piątek 2 czerwca światło dzienne ujrzał najnowszy album projektu Noel Gallagher's High Flying Birds. W ramach promocji płyty "Council Skies" muzyk pojawił się wraz ze swoim zespołem w programie BBC Radio 2 Piano Room. Z niewiadomych przyczyn Noel postanowił wykonać akurat cover legendarnego utworu Joy Division...

Choć jeszcze kilka miesięcy Noel Gallagher dał milionom ludzi na całym świecie nadzieję na wyczekiwany powrót legendarnej formacji Oasis, to zdążył już kilka razy uciąć te spekulacje. Muzyk skupia się obecnie na promocji najnowszego wydawnictwa swojego projektu. Płyta Council Skies ukazała się w piątek 2 czerwca, a jej premiera poprzedzona była wydaniem singli Pretty Boy, Easy Now, Dead to the World, tytułowego i Open The Door, See What You Find. Dzień przed premierą płyty, Noel pojawił się w BBC Radio 2 Piano Room, nie będzie chyba jednak wspominał tej wizyty zbyt dobrze.

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Noel Gallagher w TRAGICZNYM wykonaniu "Love Will Tear Us Apart"

W ramach programu muzyk zdecydował się wykonać klasyczny utwór zespołu Joy Division. Mowa oczywiście o słynnym Love Will Tear Us Apart. Niestety, kompozycja ta w wykonaniu Nolea wypada naprawdę ŹLE! Internauci i fani legendarnej formacji i jej lidera, Iana Curtisa, nie mają dla Gallaghera litości, porównując jego wersje do słabego występu na karaoke. 

Liam Gallagher znowu PRZEPRASZA za brata!

Takiego momentu nie mógł nie skomentować Liam Gallagher. Muzyk zamieścił w swoich social mediach wpis, w którym PRZEPRASZA za swojego brata. Występ Noela zaś określił jako "bluźnierczą wersję" słynnej kompozycji. Wygląda na to, że konflikt wciąż jest żywy i silny.