Nocny Kochanek i "O Jeden Most Za Daleko"

2022-06-29 9:04

Premiera najnowszej płyty Nocnego Kochanka zbliża się wielkimi krokami! Po oficjalnej zapowiedzi krążka, który ujrzy światło dzienne już we wrześniu, przyszedł czas na kolejny, tym razem tytułowy singiel z albumu. Czy “O Jeden Most Za Daleko” to materiał na kolejny murowany hit? Posłuchajcie sami!

Nocny Kochanek to istniejący już na polskim rynku od dziesięciu lat zespół, grający muzykę, którą sami określają jako tradycyjny heavy-metal, na miarę takich grup jak Iron Maiden, Judas Priest, Helloween czy AC/DC. Kapela ma na swoim koncie już cztery albumy studyjne - Hewi Metal, Zdrajcy Metalu, Randka w Ciemność i wydane we wrześniu ubiegłego roku Stosunki Międzynarodowe. Nocny Kochanek został w 2020 roku nagrodzony Fryderykiem w kategorii Album roku - metal za krążek Randka w Ciemność. Już za trzy miesiące dyskografię zespołu wzbogaci kolejny krążek.

“O Jeden Most Za Daleko” - nadchodzi nowy album Nocnego Kochanka

We wrześniu, a więc dokładnie rok po premierze Stosunków Międzynarodowych, na rynku ukaże się piąta już płyta zespołu. Krążek został zatytułowany O Jeden Most Za Daleko, a zdobi go okładka autorstwa - tradycyjnie - Roberta Adlera. Na krążku znajdzie się w sumie dziesięć piosenek, w tym znane już Cudzesy i Wampir. Krążek ukaże się 23 września i można już zamówić go w przedsprzedaży na stronie wytwórni, a niebawem ogłoszona ma zostać kolejna trasa koncertowa! Poniżej pełna tracklista płyty:

  1. Otwieracz
  2. Cudzesy
  3. Pornolistonosz
  4. O Jeden Most za Daleko
  5. Ranny Ptaszek
  6. Romantyczny Książę Metalu
  7. Numer z Banjo
  8. Serce za Szkłem
  9. Wampir
  10. Alkoman

Kolejny singiel z nadchodzącej płyty Nocnego Kochanka - posłuchajcie numeru tytułowego!

Tuż po północy w poniedziałek 27 czerwca, na platformy streamingowe trafił kolejny, trzeci już singiel, promujący płytę. Tym razem Panowie postawili na tytułowy numer z albumu - jego brzmienie i sposób śpiewania Krzyśka Sokołowskiego od razu kojarzą się z graniem takich grup jak Iron Maiden czy Scorpions. Do piosenki powstał też szalony teledysk, w którym podziwiać możemy chociażby nagą jazdę na hulajnogach. W klipie wystąpiła gościnnie Joanna Kołaczkowska - sprawdźcie!