Nauczyciel muzyki zaśpiewał legendarny utwór Queen w The Voice of Poland! Ma szansę na wygraną?

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/Materiały prasowe - fot. Simon Fowler Niesamowity występ z utworem Queen w nowej edycji "The Voice of Poland"!

Nauczyciel muzyki zaśpiewał legendarny utwór Queen w "The Voice of Poland"! Ma szansę na wygraną?

2023-09-04 13:00

W sobotę 2 września wystartowała, czternasta już, edycja programu "The Voice of Poland". Trenerzy ponownie rozpoczęli poszukiwania tego "najlepszego głosu w Polsce", a swoich sił postanowiło spróbować niemałe grono wokalistów z różnych miejsc, Wśród nich pewien nauczyciel muzyki, który wykonał legendarny utwór Queen! Wygra cały program?

W piątek 2 września na antenie TVP2 wyemitowany został pierwszy odcinek show "The Voice of Poland". Widzowie mają szansę oglądać czternastą już edycję programu, a role trenerów pełnią w nim obecnie Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron. Do konkursu ponownie stanęło spore grono wokalistów z różnych miejsc naszego kraju, którzy postanowili udowodnić, że to właśnie oni zasługują na tytuł "Najlepszego głosu w Polsce". Wśród nich był pewnie nauczyciel muzyki, o którym od soboty mówią dosłownie wszyscy!

Najlepsi wokaliści rockowi wszech czasów - zagranica

Wykon legendarnego utworu Queen w show!

Mowa o mieszkającym w Grudziądzu Danielu Grzybowskim. Mężczyzna pracuje na co dzień jako nauczyciel muzyki w okolicznej Szkole Podstawowej, ma także własne studio nagrań, często występuje również na różnego rodzaju wydarzeniach. Daniel Grzybowski dostał w programie niezwykle trudne zadanie - wykonania jednego z najsłynniejszych i najbardziej wymagających utworów zespołu Queen - do tego zrobić to tak, by przekonać do siebie trenerów. Mowa o kompozycji Who Wants To Live Forever.

Choć wokalista zaczął niezwykle delikatnie, to szybko pokazał tkwiącą w jego głosie moc. Nic więc dziwnego, że udało mi się odwrócić wszystkie fotele - i to praktycznie w tym samym momencie! Po zakończeniu występu, Daniel dał jeszcze duet z obecnym na miejscu Markiem Piekarczykiem! Panowie wykonali razem fragment kultowego Whole Lotta Love z repertuaru Led Zeppelin. Nikogo raczej nie zdziwił fakt wyboru przez Daniela na swojego trenera właśnie legendy polskiego heavy metalu! Fani formatu, ale także muzyki w ogóle, nie kryją, że są pod wrażeniem występu mężczyzny i temu, że podołał on tak trudnemu utworowi. Już teraz wskazują go jako jednego z kandydatów do zwycięstwa!