AC/DC

i

Autor: Fin Costello Redferns Getty Images

Najmocniejsi i niezniszczalni w twardej oprawie! Poznaj historię rocka i metalu dzięki kolekcji książek Planet Metal

2023-04-17 15:06 Materiał sponsorowany

Dobra muzyka broni się sama, to prawda. Jednak gdy pozna się historię stojącą za grupą, jej dzieje, biografie poszczególnych członków oraz to jak bardzo złożone potrafią być ich losy, nawet dobrze znane przez nas utwory nabierają zupełnie nowego charakteru. Świat rocka i metalu to nie tylko dźwięki, to także trasy koncertowe, kluby, batalie z obrońcami moralności, subkultury. Dlatego poznać go warto w pełni.

Sprawdź i zamów: https://planetmetal.pl/

Otoczeni zewsząd przez kipiące reklamami ekrany, chętnie ucieklibyśmy do miejsca, gdzie myśli i emocje płyną znacznie prostszym torem. To właśnie daje ulubiona muzyka. Jak wejść w jej świat nie tylko uszami, ale i całą wyobraźnią? Bramą do tego jest oczywiście książka.

W pięknie wydanej kolekcji „Planet Metal: Kultowe zespoły hardrockowe i metalowe” znajdziecie dokładnie opisane historie zespołów z całej historii złotych czasów gitar elektrycznych. Od Alice Coopera, poprzez Guns N’ Roses czy Metallicę aż po Queens of the Stone Age. Każdy numer kolekcji to kolejny tom przybliżający pasjonujące dzieje największych zespołów hardrockowych i metalowych.

Metallica

i

Autor: Ross Marino Michael Ochs Archives Getty Images

Tekstom, które oprócz biografii kapel zawierają opisy najlepszych albumów i ciekawostki dotyczące samych muzyków, towarzyszą piękne reprodukcje zdjęć, które pozwolą poczuć klimat tak wielkich koncertów jak i zadymionych klubów. Do tego redaktorzy cyklu przygotowali opis całej historii hard rocka i heavy metalu od lat 60-tych do czasów współczesnych. Znajdzie się tam także miejsce dla opowieści, gdzie świat muzyki przeplata się z filmem i wieloma innymi gałęziami popkultury. Wielkie zespoły to znacznie więcej niż płyty, piosenki i koncerty – to prawdziwe fenomeny oddziałujące na wielu polach.

W cyklu „Planet Metal: Kultowe zespoły hardrockowe i metalowe” przeczytacie między innymi o takich grupach jak AC/DC, Metallica, Iron Maiden, Led Zeppelin, Black Sabbath, Deep Purple, Guns N’ Roses, Motörhead, Aerosmith, Megadeth, Rammstein, Sepultura, Slayer oraz KISS. To jednak tylko kilka nazw, a jest tego znacznie, znacznie więcej!

Na sam koniec zachęcamy do prenumerowania kolekcji, dzięki czemu nie stracicie ani jednego numeru i nie będziecie musieli martwić się tym, czy jest dostępny w Waszej okolicy. Wydawca przygotował dla naszych czytelniczek i czytelników wyjątkową ofertę!

Dla największych fanów kolekcji przygotowana została specjalna oferta prenumeraty. Jeden tom GRATIS, specjalny RABAT oraz unikalne, stylowe prezenty związane z kolekcją.

Sprawdź i zamów: https://planetmetal.pl/

PLANET METAL

i

Autor: Materiały prasowe

Co otrzymują prenumeratorzy?

  • darmowa dostawa przy każdej przesyłce
  • bezpieczeństwo - za przesyłkę płacisz dopiero po jej otrzymaniu
  • bez zobowiązań - możesz anulować prenumeratę w każdym momencie
  • aż 4 prezenty - zarezerwowane tylko dla prenumeratorów
  • pewność - nie przegapisz żadnego tomu
  • gwarancja najniższej ceny - taniej niż w kiosku!

Wszystkie szczegóły oraz możliwość zamówienia prenumeraty na https://planetmetal.pl/