Tak trzeba żyć 3

i

Autor: Eska ROCK

Mistrzowie Europy w sporcie, o którym nikt nie słyszał #Tak Trzeba Żyć

2022-04-07 12:40

Kabaddi to dyscyplina niezwykle popularna w południowej Azji, o której w Polsce prawie nikt nie słyszał. Prawie, ponieważ są ludzie, którzy poznali jej tajniki, nauczyli się zasad i zaczęli odnosić sukcesy. Ci sami ludzie w wolnym czasie zachęcają także do gry w szachy i do… szachoboksu! Poznajcie Fundację Inicjatyw Niebanalnych, której założyciele będą gośćmi internetowego programu Eski ROCK „Tak trzeba żyć!”.

„Tak trzeba żyć” to spotkania z ludźmi, którzy w niezwykły sposób podchodzą do pozornie zwykłych zajęć. To także miejsce, w którym gościmy ludzi podchodzących do swoich zainteresowań z wielką pasją. Oczywiście nie brakuje też miejsca dla prawdziwych oryginałów. 

Mistrzowie kabaddi 

W trzecim odcinku gośćmi będą Dominik Szarwacki oraz Jakub Szymczyna z Fundacji Inicjatyw Niebanalnych. Organizacja ta jest połączeniem wszystkich pasji założycieli, czyli sportu, aktorstwa i tańca. Sport przejawia się w bardzo niebanalnej postaci, ponieważ panowie promują niszową dyscyplinę, którą jest kabaddi. Okazuje się, że w Polacy są kilkukrotnymi Mistrzami Europy i uczestnikami Mistrzostw Świata właśnie w kabaddi. Ponadto na warsztatach organizowanych przez fundację możemy połączyć szachy z boksem i powalczyć w … szachoboksie. Dla miłośników teatru organizowane są także warsztaty sceniczne. 

Więcej o szczegółach tej nietypowej działalności usłyszycie w „Tak trzeba żyć”.