Slayer

i

Autor: Wikmedia Commons/JJxFile

Muzyczne święto

Międzynarodowy Dzień Slayera. Czy pamiętasz wszystkie najważniejsze przykazania tego święta?

6 czerwca to bardzo ważna data dla wszystkich fanów Slayera. Nie dość, że tego dnia na świat przyszedł wokalista i basista Tom Araya, to jeszcze od 2006 roku przypada wówczas Międzynarodowy Dzień Slayera.

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Slayera

6 czerwca, co roku, przypada Międzynarodowy Dzień Slayera. Po raz pierwszy święto to obchodzono w 2006 roku. I nie był to przypadek. Właśnie wtedy w dacie pojawiły się magiczne trzy szóstki (6.06.2006). Była to także odpowiedź fanów Slayera na Narodowy Dzień Modlitwy. 

Celem tego dnia jest to, aby wszyscy w zasięgu słuchu zrozumieli, że chodzi o Międzynarodowy Dzień Slayera. Święta narodowe w Ameryce nie polegają tylko na świętowaniu. Chodzi też o narzucenie ich osobom, które nie są uczestnikami – wyjaśniają inicjatorzy całej akcji. 

Slayer wraca! Thrash metalowa legenda ogłosiła występy na festiwalach!

Międzynarodowy Dzień Slayera ma też swoje zasady i świętujący powinni je bezwzględnie przestrzegać. Przypomnijmy je zatem:

  • Słuchaj Slayera na cały regulator w samochodzie;
  • Słuchaj Slayera na cały regulator w domu;
  • Słuchaj Slayera na cały regulator w pracy;
  • Słuchaj Slayera na cały regulator w miejscach publicznych. 

Co istotne: nie powinniśmy używać do tego słuchawek!

Slayer powraca na scenę

Choć wydawało się, że historia Slayera w 2019 roku dobiegła oficjalnie końca, to tak ostatecznie się nie stanie. We wrześniu i październiku tego roku na trzy festiwalowe koncerty w Stanach Zjednoczonych grupa powróci na scenę. Slayer będzie grał w tym samym składzie, w którym występował na scenie pięć lat temu w trakcie trasy pożegnalnej. Na scenie zobaczymy więc wokalistę i basistę Toma Arayę, gitarzystów Kerry'ego Kinga i Gary'ego Holta oraz perkusistę Paula Bostapha.

Oto metalowe albumy wszech czasów:

Bruce’a nie było, ale będzie MISTYCZNIE i metalowo. CZŁOWIEK Z METALU