Męskie Granie 2023 ma “Supermoce”! Posłuchaj hymnu tegorocznej edycji

i

Autor: Materiały prasowe Hymn Męskie Granie 2023 już dostępny!

Męskie Granie 2023 ma “Supermoce”! Posłuchaj hymnu tegorocznej edycji

2023-05-17 20:13

Nadszedł ten moment, na który czekają zawsze wszyscy fani nie tylko Męskiego Grania, ale muzyki w ogóle. W środę 17 maja, punktualnie o godzinie 12:00, swoją premierę miał hymn tegorocznej edycji trasy. Za przebojowy numer "Supermoce" odpowiada Orkiestra, w składzie Mrozu, Igo i Vito Bambino! Posłuchaj hymnu już teraz!

Start tegorocznej edycji Męskiego Grania zbliża się wielkimi krokami! Pierwsze koncerty odbędą się już 16 i 17 czerwca w szczecińskim EPSD Aeroklub. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów był jednak dzień ogłoszenia składu tegorocznej Orkiestry, a następnie moment premiery skomponowanego przez nią hymnu. W tym roku organizatorzy zadziałali nieco inaczej i ujawnili skład Orkiestry Męskiego Grania 2023 w środę 10 maja, w dniu otworzenia w Warszawie punktu, w którym można było zakupić bilety, pierwszy raz w historii, stacjonarnie. Właśnie tego dnia na miejscu pojawili się Mrozu, Igo i Vito Bambino, czyli muzycy, którzy utworzyli w tym roku Orkiestrę i odpowiadają za tegorocznym hymn. No właśnie, jak on brzmi?

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock

"Supermoce" Orkiestry Męskiego Grania 2023!

Tegoroczny hymn ujrzał światło dzienne w środę 17 maja, a więc tydzień po ujawnieniu składu Orkiestry, punktualnie o godzinie 12:00. Kompozycja została zatytułowana Supermoce i nie da się ukryć, że Mrozu, Igo i Vito Bambino stworzyli niezwykle energetyczny numer, tak bardzo pasujący do klimatu całej imprezy. Posłuchaj Supermocy poniżej!

Męskie Granie Orkiestra 2023 w Esce Rock!

Już dziś, po godzinie 16:00 Mrozu, Igo i Vito Bambino pojawią się w Kolumnie Zygmunta! Muzycy opowiedzą nieco więcej nie tylko o samym hymnie, ale też o tym. czego się można spodziewać po nadchodzącej trasie!

Męskie Granie 2023 - do jakich miast i kiedy zawita trasa? Co ze sprzedażą biletów?

Chcąc zapewniać publiczności jeszcze więcej artystycznych doznań, tegoroczne koncerty również będą odbywały się w piątki i soboty. Tego lata Męskie Granie odwiedzi siedem miast: Szczecin (16-17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela), Warszawę (7-8 lipca, Służewiec), Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena), Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe) i Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem). Na tegoroczną trasę festiwalową przygotowane zostały też liczne niespodzianki, które będą regularnie ujawniane w mediach społecznościowych projektu.

Przypominamy też, że już jutro, w czwartek 18 maja o godzinie 12:00, do sprzedaży internetowej trafi ostatnia pula biletów.