Mary Komasa gościnią w “Mellinie” Eski ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Mary Komasa gościnią w “Mellinie” Eski ROCK!

Mary Komasa gościnią w “Mellinie” Eski ROCK

2023-09-08 10:18

W czwartek 7 września, o godzinie 18:00, swoją premierę miał trzydziesty szósty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościnią epizodu była Mary Komasa - polska wokalistka i autorka tekstów. O czym opowiedziała w rozmowie z prowadzącym?

Gościnią najnowszego odcinka “Melliny” była Mary Komasa - polska wokalistka, kompozytorka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów. Dorastała w artystycznej rodzinie - jej ojcem jest uznany aktor, Wiesław Komasa, bratem-bliźniakiem śpiewak operowy, Szymon, a starszym bratem mający na koncie nominację do Oscara reżyser Jan Komasa. Mary zdecydowała się jednak pójść w stronę muzyki i już jako sześciolatka zaczęła naukę w szkole muzycznej. Jako nastolatka przeniosła się do Paryża, co miało bardzo duży wpływ na jej artystyczną ścieżkę - to wtedy także zaczęła się jej przygoda ze światem mody. Ostatecznie Mary wyjechała do Berlina, gdzie powstał jej debiutancki album, który ukazał się w 2015 roku. Cztery lata później swoją premierę miało drugie wydawnictwo artystki - “Disarm”. Mary Komasa wraz z mężem, Antonim Łazarkiewiczem, komponują muzykę filmową. Efekty ich pracy można było usłyszeć w takich produkcjach, jak “Janosik. Prawdziwa historia, “Powrócić w twe ramiona” oraz serialu “Głęboka woda”.

“Mellina” w Esce ROCK - Mary Komasa w nowym odcinku!

W rozmowie z Marcinem Mellerem, Mary opowiedziała nieco więcej o swoim najnowszym singlu, "If You Let Me" oraz o swojej artystycznej rodzinie. Mary wyjaśnia, dlaczego w przeszłości wstydziła się swojego potężnego głosu. Mówi także o różnicach między życiem w Polsce, a w Niemczech. Marcin Meller pyta też o relację z bratem-bliźniakiem, gdyż sam ma rodzeństwo bliźniaków.

Każdy kraj ma, nie chcę powiedzieć trupy w szafie, ale każdy kraj zmaga się ze swoimi problemami. Myślę, że w Polsce jest takie przeświadczenie, że Polska jest pępkiem świata.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Mellina - Mary Komasa: Polska ma przeświadczenie, że jest pępkiem świata / Mellina #36