Kasabian kolejnymi headlinerami FEST Festivalu! Kto jeszcze wystąpi na terenie Parku Śląskiego?

i

Autor: Materiały prasowe Kasabian na FEST Festival

Kasabian kolejnymi headlinerami FEST Festivalu! Kto jeszcze wystąpi na terenie Parku Śląskiego?

2023-04-06 13:20

Headlinerem tegorocznego FEST Festivalu będzie jeden z najpopularniejszych brytyjskich zespołów gitarowych ostatnich 2 dekad – Kasabian! W Parku Śląskim pomiędzy 9 a 13 sierpnia 2023 roku zagrają także: AJR, Róisín Murphy, Don Diablo, SBTRKT, Wade, Jann i Kacperczyk! Przedstawiamy kolejną ósemkę artystów, którzy wzbogacili line-up chorzowskiego święta muzyki.

„Fire”, „Club Foot”, „Underdog”, „L.S.F.”, „Days Are Forgotten”. Mamy wymieniać dalej? KASABIAN już od niemal 20 lat są jednym z najpopularniejszych brytyjskich zespołów rockowych. Pochodząca z Leicester grupa zbudowała swoje unikalne brzmienie wzorując się na klasykach britpopu oraz eksperymentach na bazie rave’owej elektroniki. Począwszy od ich drugiej płyty, „Empire”, każdy kolejny krążek kwartetu meldował się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy sprzedaży. Nie inaczej było także w wypadku zeszłorocznego „The Alchemist's Euphoria” – pierwszego albumu Kasabian, na którym Sergio Pizzorno przejął obowiązki frontmana i wokalisty. Longplay zebrał świetne recenzje, podobnie jak towarzysząca mu trasa koncertowa. Kasabian się zmieniają, ale nadal są w świetnej formie i dlatego z dumą ogłaszamy, że zespół będzie headlinerem festiwalowego czwartku 10 sierpnia!

Natalia Przybysz: bez siostry chyba bym zwariowała / Mellina #13 Eska Rock

Nowe ogłoszenia FEST Festivalu!

Zgodnie z dzisiejszymi ogłoszeniami, na wydarzeniu zagrają także RÓISÍN MURPHY, AJR, Don Diablo, SBTRKT, Wade, Jann i Kacperczyk. Już wcześniej zdradzono, że gwiazdami imprezy będą m.in. The Chemical Brothers, M83, Sofi Tukker, 070 Shake, Oliver Heldens, Yungblud, Yung Lean, Bladee, Blossoms i inni!

FEST Festival 2023 - gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?

FEST Festival już po raz 4. przetransformuje widowiskowy teren chorzowskiego Parku Śląskiego w pełne magii miasteczko festiwalowe, w którym zabrzmi najlepsza muzyka na żywo. Ale FEST kusi nie tylko dźwiękami, a także okazją do spędzania czasu w otoczeniu zachwycającej scenografii, odpoczynku w klimatycznych strefach chilloutu lub poszerzenia horyzontu na jednym z dostępnych warsztatów. Środek sierpnia to ten moment w roku, w którym realizujemy marzenia i tworzymy najbardziej kolorowe wydarzenie w Polsce. A jego najlepsza jak dotąd edycja odbędzie się pomiędzy 9 a 13 sierpnia 2023 w Chorzowie.

FEST Festival 2023 - BILETY

Bilety na FEST Festival 2023 w puli REGULAR TIX są dostępne jedynie do 13.04 do 23:59 na stronie www.festfestival.pl oraz Going.

  • KARNET 4-DNIOWY REGULAR TIX - 699 PLN 
  • KARNET WEEKENDOWY REGULAR TIX - 499 PLN