Joker Out

i

Autor: Materiały prasowe

Joker Out w Polsce! Uczestnicy Eurowizji zagrają w Progresji!

2023-06-26 14:47

Joker Out pochodzą ze Słowenii i są tegorocznym odkryciem Konkursu Piosenki Eurowizji. Wystąpili w Liverpoolu, śpiewając w ojczystym języku energetyczny kawałek „Carpe Diem”, który cieszy się ogromną popularnością i podbija listy przebojów. Formacja już w listopadzie zawita do Polski!

Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album Umazane Misli. Płyta zyskała uznanie i popularność wśród odbiorców ustanawiając rekordy streamingu w kraju oraz przynosząc grupie nagrody Artist of the Year w 2021 i 2022 roku a także Song of the Year Award w 2021. Joker Out zostali najlepiej sprzedającymi się artystami w Słowenii w 2022 roku. Kolejny album Demoni [2022] dzięki swojemu unikatowemu brzmieniu i energicznej muzyce również okazał się ogromnym sukcesem. Warty uwagi jest także utwór “New Wave”, który powstał we współpracy z kultowym Elvisem Costello. 

Grupa w składzie: Bojan (wokal), Kris (gitara), Jan (gitara), Nace (bas) i Jure (perkusja) jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i krajach bałkańskich. Dzięki niesamowitej energii i charyzmie grupy ich koncerty przyciągają liczną publiczność. 

Nie obchodzi nas Eurowizja. Blind Channel dla Eski Rock

Joker Out zagrają w Polsce [DATA, BILETY]

Joker Out przyjedzie do Polski już 14 listopada i zagra w warszawskim klubie Progresja. Bilety dostępne do zakupu poprzez eBilet. Start sprzedaży biletów - 27 czerwca, godz. 12:00