Ozzy Osbourne

i

Autor: Materiały prasowe

Rock & Roll Hall of fame

Głosowanie fanów na Rock & Roll Hall of Fame trwa! Zaskakujący lider stawki i nie, nie jest to Ozzy Osbourne

2024-03-19 11:34

Wciąż trwa głosowanie fanów w tegorocznej edycji Rock & Roll Hall of Fame. Wyniki poznamy pod koniec kwietnia, na krótko przed tym, jak swoje głosowanie rozpoczną członkowie tego gremium. Kto obecnie przoduje wśród fanów i fanek muzyki? Wybór wcale nie jest taki oczywisty i wielu może dość zaskoczyć!

Zgodnie z tradycją, na początku lutego poznaliśmy listę artystów, artystek i zespołów, które zostały w tym roku nominowane do włączenia do słynnej Rock & Roll Hall of Fame. Tym razem szansę na dostanie się do słynnej "hali sław" mają Mary J. Blige, Mariah Carey, Cher, Dave Matthews Band, Eric B. & Rakim, Foreigner, Peter Frampton, Jane's Addiction, Kool & the Gang, Lenny Kravitz, Oasis, Sinead O'Connor, Ozzy Osbourne, Sade i A Tribe Called Quest. Od kilku tygodni już trwa więc głosowanie fanów, a teraz poznaliśmy jego pierwsze podsumowanie - kto znajduje się na szczycie stawki po zakończeniu rundy w lutym?

Ozzy Osbourne - 5 ciekawostek o albumie “Bark at the Moon” | Jak dziś rockuje?

Oto lider głosowania fanów na R&RHOF - zaskoczenie?

Okazuje się, że liderem głosowania Internautów jest zespół Dave Matthews Band. Formacja przoduje z liczbą prawie 300 tysięcy głosów. Tuż za nimi w stawce znajduje się "Książę Ciemności", który ma niecałe tysiąc głosów mniej. Kolejne miejsca należą do Petera Framptona i grupy Foreigner. Fani mogą brać udział w internetowym głosowaniu jeszcze do 26 kwietnia. Po tym terminie ogłoszeni zostaną zwycięzcy tej tury, a do własnej przystąpią członkowie Rock & Roll Hall of Fame.

Jak już dobrze wiemy z doświadczenia, wyniki głosowania fanów i gremium często się nie pokrywają. W ubiegłym roku, mimo wyboru wśród Internautów, do "hali sław" nie zostali włączeni chociażby Iron Maiden i Cyndi Lauper.

Sprawdź poniżej największe przeboje Lenny'ego Kravitza!