Eska ROCK gra z WOŚP! Zostań gościem Melliny lub poprowadź audyjcę z Krzyśkiem Sokołowskim!

i

Autor: Materiały prasowe Eska ROCK gra z WOŚP! Zostań gościem Melliny lub poprowadź audyjcę z Krzyśkiem Sokołowskim!

Eska ROCK gra z WOŚP! Zostań gościem Melliny lub poprowadź audycję z Krzyśkiem Sokołowskim!

2024-01-28 7:59

32. Finał WOŚP zagra pod hasłem: „Tu wszystko gra! OK!”. Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych corocznych internetowych aukcjach, które są nieodłącznym elementem każdego Finału! Jak co roku, Eska ROCK gra z WOŚP! Masz coś ciekawego do powiedzenia? Kochasz metal i chcesz to udowodnić? Weź udział w licytacjach Eski ROCK i zostań gościem/gościnią "Melliny" lub współprowadzącym/współprowadzącą "Człowieka z Metalu"!

W 2024 roku odbędzie się 32. już edycja legendarnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem finał będzie miał miejsce dokładnie 28 stycznia 2024, a zbiórce w tym roku przyświeca hasło "Płuca po pandemii". Do skarbonek więc wolontariusze będą zbierać środki na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Cała akcja odbywa się pod mottem "Tu wszystko gra OK!".

Nocny Kochanek: wciąż więcej facetów chce, żebym się rozbierał. Ale to się zmienia / Mellina #26

Eska Rock gra z WOŚP! Zostań gwiazdą "Melliny"!

"Mellina" to zupełnie wyjątkowy talk show Eski ROCK. Program prowadzony jest przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek, nagrodzonego Bestsellerem Empiku za thriller "Czerwona Ziemia".

Przedmiotem aukcji jest udział w dedykowanym odcinku programu na zasadzie kilkunastominutowej rozmowy z prowadzącym. Program zostanie opublikowany na kanale Youtube oraz stronie internetowej Radia Eska ROCK!

Chcesz zostać gościem/gościnią Marcina Mellera w "Mellinie"? Weź udział w aukcji, która dostępna jest pod linkiem! Tam także znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.

Eska ROCK i WOŚP - poprowadź audycję "Człowiek z Metalu" z Krzyśkiem Sokołowskim!

Krzysiek Sokołowski - przede wszystkim frontman Nocnego Kochanka. Od 2020 roku jeden z głównych wokalistów supergrupy Polish Metal Alliance, zrzeszającej polskich muzyków metalowych. Na swoim koncie ma płyty złote i platynowe, heavy i powermetalowe, ale i z domieszką rocka, z tekstami humorystycznymi, ale i poważnymi. Prowadzący audycję Człowiek z Metalu na antenie Eski ROCK.

Przedmiotem aukcji jest współprowadzenie audycji Człowiek z Metalu wraz z Krzyśkiem Sokołowskim!

Zapraszamy do licytacji i sprawdzenia szczegółów pod linkiem!

Jak dobrze znasz teksty zespołu Nocny Kochanek? Quiz

Pytanie 1 z 10
1. Ile kosztuje kebab w piosence "Dziewczyna z kebabem"?
Listen on Spreaker.