Demi Lovato w rockowej wersji swojego przeboju Cool for the Summer!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. ANGELO KRITIKOS Demi Lovato rozpoczyna lato rockową wersją „Cool for the Summer”

Demi Lovato w rockowej wersji swojego przeboju "Cool for the Summer"!

2023-05-30 14:55

Nominowana do nagrody Grammy światowa gwiazda, Demi Lovato, prezentuje nową wersję przeboju „Cool for the Summer” – wydanego osiem lat temu singla promującego piąty album studyjny artystki, „Confident”.

Demi nie tylko na nowo nagrała swój wokal, ale i zaprosiła do współpracy producentów Warrena „Oaka” Feldera, Keitha „Ten4” Sorrellesa i Alexa Nice’a, którzy nadali piosence zupełnie nowe brzmienie. Oryginalny utwór pokrył się trzykrotną platyną i został międzynarodowym hitem, który podbił szczyty list przebojów na całym świecie.

Czy Miley Cyrus ma rockową duszę Dobrze Rockuje #6

Powrót do rockowych korzeni!

To już drugi powrót do korzeni z rockowym akcentem, który odzwierciedla obecne brzmienie Demi – na początku tego roku wydała „Heart Attack (Rock Version)” z okazji 10-lecia utworu. Wydawnictwo zgromadziło szereg entuzjastycznych recenzji oraz spore uznanie fanów.

Demi wykonała rockowe wersje obu utworów podczas zeszłorocznej trasy koncertowej promującej „HOLY FVCK”. Album zaznaczył powrót Demi do jej rockowych i pop-punkowych korzeni, co podkreśliły single „29”, „SUBSTANCE” i „SKIN OF MY TEETH”. Album, na którym pojawili się YUNGBLUD, Royal & The Serpent i Dead Sara, zebrał świetne recenzje i zadebiutował na pierwszym miejscu rockowej i alternatywnej listy najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych. Krążek przyniósł jej także nominację do nagrody GLAAD Media w kategorii Wybitny artysta muzyczny.

O Demi Lovato

Demi Lovato to nominowana do Grammy i wielokrotnie nagradzana artystka, aktorka, autorka książek oraz aktywistka. W mediach społecznościowych obserwuje ją ponad 240 mln osób, a jej katalog muzyczny dobiega do 30 mld streamów.

Dyskografia Demi obejmuje osiem albumów studyjnych – wszystkie zadebiutowały w pierwszej dziesiątce listy Billboard 200, a cztery z nich mogą pochwalić się ponad miliardem odtworzeń na Spotify. Wydany w 2022 „HOLY FVCK” jest dźwiękową podróżą zakorzenioną w rocku oraz pop-punku i ilustruje retrospektywę doświadczeń życiowych z przymrużeniem oka.

Artystka ma na koncie liczne nagrody i wyróżnienia, w tym MTV Video Music Award, czternaście nagród Teen Choice Award, pięć People’s Choice Award, ALMA Award, dwie Latin American Music Award oraz GLAAD Vanguard Award za zasługi dla społeczności LGBTQ+. Dotąd Lovato otrzymała dwie nominacje do nagrody Grammy, cztery do nagrody Billboard Music Award i trzy do nagrody BRIT.

Opowieść Demi o własnych zmaganiach ze zdrowiem psychicznym i uzależnieniu otworzyła wrota do szczerych rozmów w muzyce pop. Dziś Demi pełni funkcję oficjalnej ambasadorki Global Citizen ds. zdrowia psychicznego, ze szczególnym uwzględnieniem narażonych na kryzysy społeczności na całym świecie.