Bruce Dickinson

i

Autor: Materiały prasowe - fot. John McMurtrie

Bruce Dickinson wziął ślub po raz trzeci! Muzyk potwierdził plotki

2023-12-07 12:05

Sporo dobrego dzieje się ostatnio u Bruce'a Dickinsona. Muzyk po 18 latach zdecydował się wznowić karierę solową i już w przyszłym roku wyda swój nowy album, zapowiedziany świetnym singlem "Afterglow Of Ragnarok". Okazuje się, że nie tylko zawodowo, ale i prywatnie u muzyka się dzieje - Bruce potwierdził, że wziął ślub ze swoją partnerką!

Bruce Dickinson wciąż udowadnia, że jest prawdziwą legendą świata heavy metalu. Muzyk ciągle koncertuje z Iron Maiden i nie zmieni się to także w przyszłym roku. Formacja ta to jednak nie wszystko! Muzyk już od jakiegoś czasu poruszał temat wydania solowego albumu, a jego szczegóły poznajemy już od kilku tygodni. Wiadomo, że album został zatytułowany The Mandrake Project i ujrzy światło dzienne 1 marca 2024 roku. Już teraz za to możemy słuchać pierwszego singla, zapowiadającego cały projekt, który tworzyć będzie także seria komiksów, czyli imponującego Afterglow Of Ragnarok. Bruce zawita ze swoim nadchodzącym wydawnictwem także do Polski! Muzyk zagra solowy set na przyszłorocznym Mystic Festival.

Iron Maiden - 5 ciekawostek o albumie "The Number of the Beast" | Jak dziś rockuje?

Bruce Dickinson ożenił się!

Powodzenie w życiu zawodowym to jedno, ale te z pewnością przychodzi i udaje się łatwiej, gdy równie dobrze dzieje się w sferze prywatnej. W przypadku Dickinsona obie te płaszczyzny idą ze sobą w parze! W 2020 roku artysta poinformował, że po prawie trzydziestu latach małżeństwa rozstał się ze swoją drugą żoną, Patrice "Paddy" Bowden, z którą ma troje dzieci. Kobieta zginęła w tragicznym okolicznościach w maju 2020 roku, a w cieniu tej tragedii świat obiegły wieści o tym, że Bruce zamieszkał ze swoją nową partnerką, Leaną Dolci. Już w czerwcu wokalista ogłosił, że zamierza on przenieść związek na wyższy poziom i na koncercie ogłosił, że szykuje się do ślubu, a do zaręczyn doszło już w kwietniu.

Okazuje się, że ten już się odbył! Muzyk potwierdził te wieści w wywiadzie dla "Kerrang!" i zdradził, że wraz z żoną dzielą swoje codzienne życie między Paryż a Londyn. Jest to już trzecie małżeństwo dla Dickinsona.

Wędruję po okolicy i wydaje mi się to trochę artystyczne, jak z bohemy, trochę egzotyczne. Nadal kocham Londyn, ale kiedy tu docierasz, czujesz się nieco inaczej - mówi Bruce w wywiadzie.