Brian May mówi o kontynuacji 'Bohemian Rhapsody': szukamy pomysłów

i

Autor: screen: https://youtu.be/mP0VHJYFOAU

Brian May mówi o kontynuacji 'Bohemian Rhapsody': szukamy pomysłów

2021-08-11 9:06

'Bohemian Rhapsody' to film, który otworzył drogę filmom biograficznym, które opowiadają o muzykach. Co jakiś czas mówi się o kontynuacji, która miałaby pokazać to, co działo się z zespołem po śmierci Freddiego Mercury'ego. Teraz Brian May wrócił do tematu i na nowo rozpalił temat.

Gdy do kin wchodził film 'Bohemian Rhapsody', wszyscy byli przekonani, że będzie to hit, jednak chyba nikt nie przypuszczał, że produkcja otworzy drzwi dla innych filmów tego typu. Po trzech latach od premiery, temat kontynuacji powraca, a Brian May podkręcił go intrygującymi słowami.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Briam May podkręca atmosferę. Będzie 'Bohemian Rhapsody 2'?

Podczas specjalnego czatu z fanami, Brian May wspomniał, że w planach jest kontynuacja 'Bohemian Rhapsody'! Jak powiedział gitarzysta:

Tak, myślimy, że taki film mógłby powstać, ale musiałby mieć znakomity scenariusz. Znalezienie takiego może trochę potrwać. Ale szukamy pomysłów.

Jak widać, coś musiało się zmienić w tym temacie, ponieważ jakiś czas temu Bran May zarzekał się, że nie ma szans na kontynuację. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny