Benedict Cumberbatch zagra w filmie o Bobie Dylanie! W jaką rolę się wcieli?

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News/Bridgeman Images/East News Poszerza się obsada filmowej biografii o Bobie Dylanie

Benedict Cumberbatch zagra w filmie o Bobie Dylanie! W jaką rolę się wcieli?

2023-05-24 9:47

Wygląda na to, że realizacja filmowej biografii Boba Dylana naprawdę nabiera tempa! Wiadomo, kto wcieli się w główną rolę, co ze śpiewem czy kiedy ruszą zdjęcia. Teraz ujawnione zostało kolejne nazwisko, które znajdzie się w obsadzie! W jedną z głównych ról wcieli się Benedict Cumberbatch - aktor zagra bardzo ważną dla Boba Dylana postać.

Prace nad kolejnym już filmem biograficznym o Bobie Dylanie trwają od jakiegoś czasu. O samym projekcie mówi się od co najmniej dwóch lat, jednak dopiero w tym roku zaczęły się pojawiać dużo bardziej konkretne wieści. W połowie kwietnia reżyser produkcji, James Mangold, zdradził w wywiadzie na czerwonym dywanie, że zdjęcia na planie produkcji ruszą już w sierpniu tego roku. Wiadomo także, że jej tytuł to A Complete Unknown. Filmowiec potwierdził także, że wcielający się w główną rolę Timotheé Chalamet podejmie się samodzielnego wykonania najsłynniejszych kompozycji nagrodzonego Nagrodą Nobla Barda. Teraz dowiedzieliśmy się, kto będzie towarzyszył młodego aktorowi na ekranie.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Benedict Cumberbatch w biografii Boba Dylana!

Reżyser filmu udzielił ostatnio wywiadu serwisowi internetowemu "Deadline", w którym zdradził, że na ekranie zobaczymy także Benedicta Cumberbatcha! Aktor wcieli się w rolę Pete'a Seegera - muzyka ludowego, który był wielką inspiracją dla Dylana i bardzo wspierał go w początkowych etapach kariery, pomagając mu w wydaniu debiutanckiego albumu.

Szczegóły filmowej biografii Boba Dylana

A Complete Unknown skupi się na początkowych fazach kariery Dylana, a w szczególności na słynnym już występie podczas Newport Music Festival, podczas którego muzyk sięgnął po gitarę elektryczną, zamiast akustycznej. Jednym z wątków produkcji będzie także burzliwy związek artysty z Joan Baez, którą zagra Monica Barbaro. Za scenariusz filmu odpowiadają Mangold i Jay Cocks, sam Dylan zaś jest jednym z producentów wykonawczych.