Axl Rose

i

Autor: Rex Features/East News

Wiadomości

Axl Rose uruchomił swoją stronę internetową. Fani się zastanawiają, co to oznacza

Axl Rose – wokalista Guns N' Roses – uruchomił właśnie swoją stronę internetową. Ruszyły spekulacje, co to może oznaczać. Czyżby wokalista nad czymś dużym obecnie pracował?

Axl Rose uruchomił swoją stronę internetową

Dla wielu osób było to pewnego rodzaju zaskoczeniem, ale Axl Rose, wokalista Guns N' Roses, doczekał się własnej strony internetowej. Niektórzy zastanawiają się, co to może oznaczać. 

Na stronie można znaleźć zdjęcia wokalisty i krótką notkę, z której dowiemy się, kiedy się urodził i w jakim zespole występuje. Widać także następujący cytat: "Musisz żyć, aby się uczyć i biegać, bo inaczej zginiesz próbując". Ponadto w dziale "news" są trzy linki do wiadomości o singlu "The General" od Guns N' Roses z różnych muzycznych portali. I to by było na tyle, przynajmniej na ten moment. 

Milowy krok Guns N' Roses w streamingu! Wielki sukces legendarnej formacji

Co ciekawe, na stronie internetowej nie brakuje odnośników do kont w mediach społecznościowych Rose'a. Jest także link do profilu na TikToku, na którym nie ma żadnych wpisów. 

W 2024 roku zespół Guns N' Roses nie ma zaplanowanych żadnych koncertów. Slash skupia się na karierze solowej (gitarzysta obecnie koncertuje z Mylesem Kennedym i muzykami The Conspirators, a w maju wyda nowy album z bluesowymi standardami), podobnie jak basista Duff McKagan. W związku z tym, pojawiły się spekulacje, że Axl Rose nad czymś obecnie pracuje i dlatego też powstała wspomniana strona. 

Przedstawiciele strony "Appetite for Distortion" i podcastu poświęconego Guns N' Roses spekulują, że być może uruchomienie przez wokalisty strony internetowej oznacza, że Rose w przyszłości wyda książkę. Nie zostało to jednak potwierdzone.

Zapewne jednak w niedalekiej przyszłości dowiemy się, o co w tym wszystkim chodzi... 

Oto 5 ciekawostek o "Use Your Illusion I & II" Guns N' Roses: