Arek Jakubik w najnowszej “Mellinie” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Arek Jakubik gościem nowego odcinka "Melliny" w Esce ROCK!

Arek Jakubik w najnowszej “Mellinie” w Esce ROCK!

2023-11-16 19:42

W czwartek 16 listopada, o godzinie 18:00, swoją premierę miał czterdziesty szósty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościem epizodu był Arek Jakubik! Uznany aktor, filmowiec, wokalista, autor tekstów, frontman zespołu Dr Misio! W “Mellinie” opowie nieco więcej o najnowszej płycie formacji, “Chory na Polskę"!

Gościem najnowszego odcinka “Melliny” był Arek Jakubik! Jeden z najbardziej charakterystycznych i cenionych polskich aktorów, lektor, a także muzyk, od lat stojący na czele rockowej formacji Dr Misio. Karierę rozpoczął na początku lat 90., a większą uwagę opinii publicznej zwrócił rolą Rysia w drugiej odsłonie kultowego sitcomu “13 posterunek”. Kolejne lata to udział w takich filmach i serialach, jak “Sezon na leszcza”, “Wesele”. “Kryminalni”, “Rozmowy nocą”, “Dom zły”, “Jesteś Bogiem”, “Drogówka”, “Ziarno prawdy”, “Wołyń, “Jestem mordercą”, “Cicha Noc”, “Kler”, “Psy 3” czy “Klangor”. Od środy 15 listopada w serwisie Netflix oglądać można kolejną produkcję z udziałem Jakubika - mowa o serialu “Informacja zwrotna”, opartym na książce, autorstwa Jakuba Żulczyka.

Również muzycznie sporo się u artysty dzieje! W piątek 10 listopada na rynku ukazał się najnowszy, piąty już album zespołu Dr Misio, czyli “Chory na Polskę”. Krążek jest następcą, świetnie przyjętych “Młodzi”, “Pogo”, “Zmartwychwstaniemy” i “Strach XXI wieku”.

Arek Jabuk w “Mellinie” Eski ROCK u Marcina Mellera!

Obie te premiery stały się idealną okazją do wizyty w “Mellinie” Eski ROCK! U Marcina Mellera Arek Jakubik opowiada m.in. o tym, dlaczego nie chciał, żeby jego synowi szli w aktorstwo, o planach gdzie spocznie po śmierci i co robił w operetce. Aktor opowiedział także nieco więcej o przyjaźni z reżyserem Wojciechem Smarzowskim, któremu zawdzięcza swoje największe filmowe role i o swojej pracy przy nagrobkach. Jakubik  przyznaje, że kiedy ogląda mecz z kolegami i grają hymn, to  śpiewa go na stojąco.Artysta przyznaje, że nawet w towarzystwie znajomych jest to różnie odbierane:

Mellina: Arek Jakubik - po wyborach kamień spadł mi z serca

Mamy różnorodne towarzystwo klubu kibica, o różnych poglądach. Zdarza się, że patrzą na nas dziwnie, no ale tak mamy po prostu.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Jak dobrze znasz polskie kino lat 2000.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czym tak naprawdę chciał zajmować się Bolec, bohater filmu “Chłopaki nie płaczą” (2000)?