Archive zapowiada wersję deluxe album Call To Arms & Angels

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Paul Spencer Archive zapowiada wersję deluxe album "Call To Arms & Angels"

Archive zapowiada wersję deluxe album "Call To Arms & Angels"

2023-09-01 14:53

Uznany kolektyw Archive, z południowego Londynu, ogłosił wydanie "Call To Arms & Angels (Deluxe Edition)" przed gigantyczną europejską trasą koncertową zespołu, która rozpocznie się 5 października.

Płyta ukaże się w formie cyfrowej 6 października i będzie zawierać wersje demo wszystkich 17 utworów zawartych na oryginalnym albumie, a także cztery wcześniej niepublikowane utwory nagrane podczas sesji do oryginalnej płyty, w tym nowy singiel "Vice". 

Najsłynniejsze antywojenne protest songi / Eska Rock

Vice to wyróżniający się utwór, który nagraliśmy podczas sesji do „Call to Arms & Angels”. Nie trafił na album, ale zawsze go uwielbialiśmy i chcieliśmy zachować go w jego najsurowszej formie. Cieszymy się, że w końcu możemy go wszystkim udostępnić - mówi Darius Keeler.

Klimatyczny teledysk

Singlowi "Vice" towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Bena Sommersa i Deana Austina, twórców filmu dokumentalnego Archive "Super8: A Call To Arms & Angels". Nakręcony na starej rodzinnej kamerze Super-8mm, którą Keeler znalazł podczas sprzątania strychu swojego rodzinnego domu z dzieciństwa, dokument przedstawia pisanie i nagrywanie albumu w przerwach między lockdownami w okresie pandemii. 

Archive w Polsce

„Call To Arms & Angels” został pierwotnie wydany w kwietniu 2022 r. i stał się jak dotąd najwyżej notowanym albumem zespołu, w tym Top10 w Niemczech, Francji, Belgii i Polsce. 

Trasa koncertowa promująca dwunasty studyjny album zespołu „Call To Arms & Angels” odbędzie się  w październiku i listopadzie. Grupa zawita również do Polski.

  • 11.10  KRAKÓW - KLUB STUDIO ( WYPRZEDANY)
  • 12.10  WARSZAWA - HALA TORWAR
  • 13.10  GDAŃSK - STARY MANEŻ (WYPRZEDANY)

Przed koncertami w Polsce, jako gość specjalny, wystąpi BOKKA.