Stadion Legii - SZCZEPIENIA: kiedy rusza centralny punkt szczepień przy Łazienkowskiej 3?

i

Autor: TRoCIn / www.youtube.com/channel/UCSbMcgaYBcffMU0mAoLVZmQ Stadion Legii

Stadion Legii - SZCZEPIENIA: kiedy rusza centralny punkt szczepień przy Łazienkowskiej 3?

2021-04-12 15:23

Rusza akcja #WarszawaSzczepi, w ramach której na terenie Stolicy uruchomione zostaną punkty masowych szczepień. Główny będzie się mieścił na stadionie Legii Wrszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Kiedy i w jakimi miejscu areny rozpoczną się szczepienia przeciw COVID-19? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Stadion Legii - szczepienia w tym miejscu będą się dobywać w ramach akcji #WarszawaSzczepi. Prezydent Stolicy Rafał Trzaskowski ogłosił plan zorganizowania w mieście 13 punktów szczepień masowych. Przedsięwzięcie ma na celu przyśpieszenie tempa szczepień, a tym samym szybsze uporanie się z pandemią COVID-19 w Polsce. Na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkiwskiej 3 zorganizowany zostanie największy punkt. Dziennie uda się tam zaszczepić nawet kilka tysięcy osób. Legia Warszawa misję #GotowiDoPomocy, czyli akcję kompleksowej pomocy w Warszawie, realizuje poprzez angażowanie się w bezpośrednią pomoc mieszkańcom Stolicy w czasie epidemii koronawirusa. Wiadomo już, kiedy zostanie uruchomiony centralny punkt szczepień na stadionie Legii i w którym miejscu mieszkańców miasta będą przyjmować zespoły szczepieniowe.

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?

Od kiedy szczepienia na Stadionie Legii?

Centralny punkt szczepień masowych na Stadionie Legii Warszawa rusza 19 kwietnia. Będzie to największy spośród wszystkich warszawskich punktów tego typu. Docelowo w ramach akcji #WarszawaSzczepi dawki szczepionki ma dostawać nawet 80 tys. osób tygodniowo.

Stadion legii - szczepienia w strefie Silver

Centralny punkt szczepień masowych dostosowany do obowiązujących przepisów sanitarnych będzie zorganizowany w strefie Silver na Trybunie Zachodniej. Ułatwiając dotarcie na Stadion Legii transportem publicznym, uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa 901 kursująca między Dworcem Centralnym a obiektem przy Łazienkowskiej 3.

Źródło: Stadion Legii - SZCZEPIENIA: kiedy rusza centralny punkt szczepień przy Łazienkowskiej 3?