Boże Ciało 2021: czy trzeba brać wolne 4 czerwca. Czy uczniowie idą do szkoły?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Boże Ciało 2021: czy trzeba brać wolne 4 czerwca. Czy uczniowie idą do szkoły?

2021-05-11 14:31

Boże Ciało 2021: czy trzeba brać wolne 4 czerwca. Czy uczniowie idą do szkoły? Chociaż zbliża się lato, wciąż nie wszystkim chętnym obywatelom powyżej 18 toku życia udało się zaszczepić dwoma dawkami szczepionki przeciwko COVID-19. Mimo to, wielu z nas zdecyduje się na wyjazd weekendowy w okolicach czerwcowego święta. Boże Ciało 2021 przypada w czwartek 3 czerwca 2021. Co jednak z 4 czerwca 2021? Czy trzeba brać wolne? Czy uczniowie idą do szkoły?

Majówka już za nami, jednak to nie jedyny wiosenny długi weekend! Już na początku czerwca cieszyć będziemy się mogli kilkoma dniami odpoczynku. Warto pamiętać, że zgodnie z planowanymi luzowaniami obostrzeń, w długi weekend nie tylko zanocujemy w hotelu, lecz będziemy mogli również zjeść w restauracji! To duże udogodnienie dla wszystkich podróżujących. Spieszcie się jednak! Miejsca w hotelach i apartamentach znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Polacy o niczym innym już nie marzą jak o zabawie w gronie przyjaciół. 

Strzelanina w szkole w Kazaniu. Masakra w rosyjskim gimnazjum

Boże Ciało 2021: czy trzeba brać wolne 4 czerwca?

4 czerwca to piątek - dzień po Bożym Ciele. Ten dzień nie jest jednak ustawowo wolnym od pracy. Warto zatem wcześniej ustalić w pracy możliwość urlopu, jeśli zależy nam na czasie spędzonym z rodziną.

Boże Ciało 2021: Czy uczniowie idą do szkoły?

4 czerwca uczniowie nie będą musieli najprawdopodobniej iść do szkoły i brać udziału w zajęciach. Tego dnia mogę jednak odbywać się zajęcia dodatkowe.

Gwara góralska. Czy potrafisz dogadać się z Góralem?

Pytanie 1 z 15
Popularne dutki, to nic innego niż:
Źródło: Boże Ciało 2021: czy trzeba brać wolne 4 czerwca. Czy uczniowie idą do szkoły?