Anna Skalik

19.05.2016 (11:21)

Skazany na śmierć: nowy sezon 2016 - kiedy premiera sequela Prison Break?Prison Break 2016: kiedy? Zwiastun i data premiery nowego sezonu Skazanego na śmierć! Sprawdź szczegóły nadchodzącej produkcji!

Prison Break, czyli Skazany na śmierć, wraca! niespodziewanie w sieci pojawił się zwiastun produkcji i wszyscy wyczekują już premiery sequela. Na kiedy zapowiedziana jest premiera pierwszego odcinka Prison Break?

Skazany na śmierć - kiedy premiera?


W tej chwili nie ma dokładnych oficjalnych informacji o dacie premiery. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się dopiero 7 kwietnia i początkowo planowano, że Prison Break wróci na ekrany wiosną 2017. Teraz pojawiają się pogłoski, że będzie to wcześniej - już we wrześniu 2016. Premiera Skazanego na śmierć jest wyczekiwana z niecierpliwością przez wszystkich fanów przygód Michaela Scofielda.

Prison Break 2016 - zwiastun produkcji


16.05. w sieci opublikowano oficjalny zwiastun Prison Break, w którym widać, jak potoczą się losy bohaterów produkcji. Jak zapowiedziała dyrektor telewizji Fox, która emitować będzie serial i jest jego producentem, w Prison Break 5 "zobaczymy bohaterów po kilku latach od wydarzeń z ostatniego sezonu. Myślę, że to co zaproponował twórca, Paul Scheuring, jest logicznym poprowadzeniem fabuły".

Czekamy z niecierpliwością na premierę Skazanego na śmierć. Poniżej oficjalny zwiastun serialu.KSW 35: online czy w TV - gdzie oglądać?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz