Dominik Pajewski

20.05.2020 (11:09)

Roger Waters i David Gilmour znowu się kłócą. Tym razem poszło o stronę Pink FloydKonflikt Rogera Watersa i Davida Gilmoura jest czymś legendarnym i czasami bywa, że jest on głośny, a czasem cichnie. Okazuje się, że teraz Panowie nie mogą się dogadać w temacie strony Pink Floyd.

Konflikt między Rogerem Watersem i Davidem Gilmourem stał się w pewnym momencie legendarny. Panowie nie mogą dogadać się na płaszczyźnie międzyludzkiej i artystycznej i co jakiś czas, konflikt ma swoje odbicie w mediach. Tym razem, poszło o oficjalne strony Pink Floyd, do których Waters nie ma dostępu.

AXL ROSE MUSIAŁ ZOSTAĆ DOPROWADZONY NA KONCERT PRZEZ POLICJĘ. MENADŻER GNR WSPOMINA ZABAWNĄ SYTUACJĘ


Roger Waters i David Gilmour znowu się kłócą. Tym razem poszło o stronę Pink Floyd

Ten konflikt, jest już częścią wizerunku muzyków Pink Floyd, którzy dawno temu utracili dobry kontakt między sobą. Roger Waters i David Gilmour od długiego czasu są skonfliktowani i czasami nieporozumienia, wychodzą poza ich prywatny świat. Tak jest teraz, gdy Roger Waters, napisał o tym, że nie ma dostępu do oficjalnej strony zespołu. 

Po premierze nowej wersji utworu ''Mother'' z repertuaru Pink Floyd, który zrealizował Waters, pojawił się krótki post. Artysta przekazał, że nie ma możliwości promocji utworu poprzez strony Floydów:

Rodzi się pytanie: dlaczego ten klip nie jest dostępny na stronie, która nazywa się stroną Pink Floyd? Odpowiedź brzmi, że nic mojego nie pojawia się na tej stronie. Zostałem zbanowany przez Davida Gilmoura. (...) David uważa, że jest właścicielem tej strony, bo ja odszedłem w 1985 roku, on jest właścicielem Pink Floyd, a ja powinienem siedzieć cicho.

Całe oświadczenie Rogera Watersa możecie zobaczyć poniżej:

 

METALLICA POWRACA DO CZASÓW MŁODOŚCI! ZESPÓŁ OPUBLIKOWAŁ KONCERT Z 1983 ROKU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz