Dominik Pajewski

01.10.2020 (12:27)

Rob Halford zaśpiewałby z Lady Gagą. Jakie piosenki mogliby wykonać?Rob Halford dołączył do grona muzyków rockowych i metalowych, którzy są oczarowani Lady Gagą. Frontman Judas Priest podkreślił, że mógłby zaśpiewać coś wspólnie z wokalistką.

Lady Gaga staje się artystką, która jest coraz bardziej lubiana i akceptowana przez środowisko rockowe i metalowe. Wspólny występ z zespołem Metallica pokazał tylko, że wokalistka ma miejsce w świecie rocka i bardzo dobrze się w nim czuje. Widać, że rozumie to także Rob Halford, który wyraził chęć wspólnego występu z Lady Gagą.

AC/DC UJAWNIŁO SZCZEGÓŁY NOWEGO WYDAWNICTWA. CO WIEMY O POWROCIE?


Rob Halford zaśpiewałby z Lady Gagą! Jaki numer chciałby wykonać z wokalistką?

W wywiadzie dla magazynu ''People'' Rob Halford ujawnił, który numer mógłby wykonać z Lady Gagą:
 
Zdecydowanie chciałbym zaśpiewać z nią „Born This Way” bo to nasz hymn. A jeśli chodzi o piosenki Priest to chciałbym z nią zaśpiewać „Breaking The Law”, bo opowiada o frustracji, jakiej doświadczamy, zwłaszcza jako młodzi ludzie. (...) Stałem się fanem wszystkiego, co ona robi, a to dlatego, że lubię każdy gatunek muzyki, a ona jest najlepsza w tym, co robi.

Pozostaje tylko czekać, aż Lady Gaga pojawi się gościnnie na koncercie Judas Priest.

LARS ULRICH WSKAZAŁ NAJGORSZY NUMER METALLIKI. FANI MOGĄ CZUĆ SIĘ ZASKOCZENI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz