Dominik Pajewski

27.02.2020 (12:33)

Polski Youtuber zginął w wypadku w TatrachTo bardzo smutna wiadomość, tym bardziej dla entuzjastów gór. Nie żyje Dominik Socha, który na Youtube zarażał pasją do gór swoich widzów.

To bardzo smutna wiadomość dla miłośników gór oraz fanów kanału Dominika Sochy. Okazało się, że młody Youtuber zginął podczas nagrywania jednego ze swoich odcinków, który miał pojawić się na kanale.

'DZIWNY JEST TEN ŚWIAT' W WYKONANIU 15-LETNIEJ FINALISTKI 'THE VOICE KIDS 3'. WYKONANIE WZRUSZYŁO JURORÓW


Polski Youtuber zginął w wypadku w Tatrach

Jak poinformował zespół ratowniczy, młody Youtuber próbował, zdobyć Mały Kieżmarski Szczyt i niestety natrafił na załamanie pogody. Prawdopodobnie, z powodu silnego wiatru oraz śnieżycy Dominik spadł z dużej wysokości. Do wypadku doszło w piątek 21 lutego 2020, więcej szczegółów zostało wyjaśnionych w specjalnym nagraniu:Dominik Socha zajmował się ekstremalnym zdobywaniem gór, co często pokazywał na swoim kanale Youtube. Youtuber wiele razy podkreślał, żeby nie powtarzać jego wyczynów.

WARSZAWSKI TATUATOR, KTÓRY ŹLE WYKONAŁ TATUAŻ OCZU, MOŻE ZOSTAĆ SKAZANY NA 3 LATA WIĘZIENIA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz