Dominik Pajewski

27.02.2020 (10:13)

Warszawski tatuator, który źle wykonał tatuaż oczu, może zostać skazany na 3 lata więzieniaO tej sprawie mówiono około 2 lata temu, a cały czas nie ma finału w sądzie. Chodzi o złe wykonanie tatuażu na gałkach ocznych, co miało spowodować uszkodzenie wzroku młodej dziewczyny.

O sprawie Aleksandry z Wrocławia, zrobiło się głośno w 2018 roku, gdy na jaw wyszło, że tatuaż, który zrobiła na gałkach ocznych został wykonany źle. Tatuaż został wykonany przez tatuatora pochodzącego z Warszawy, Piotra A. Klientka mówiła po wykonaniu, że coś jest nie tak i nie widzi na jedno oko, jednak mężczyzna zignorował to i zapewniał, że wszystko jest w porządku, doradzając zażywanie środków przeciwbólowych. Sprawa wydaje się w końcu mieć finał, mimo, że minęło już bardzo dużo czasu.

'DZIWNY JEST TEN ŚWIAT' W WYKONANIU 15-LETNIEJ FINALISTKI 'THE VOICE KIDS 3'. WYKONANIE WZRUSZYŁO JURORÓW


Warszawski tatuator, który źle wykonał tatuaż oczu, może zostać skazany na 3 lata więzienia

Aleksandra straciła widzenie w prawym oku, a na lewe widzi bardzo źle, co jeszcze się pogłębia. Jak relacjonuje TVP Info: Profesor Jerzy Szaflik z Centrum Mikrochirurgii Oka w Warszawie uważa, że zabieg wykonano w sposób niewłaściwy, uszkadzając oczy młodej kobiety.

Z kolei biegli sądowi stwierdzili, że tusz, którym zrobiono tatuaż na gałkach ocznych, przeznaczony był do tatuowania skóry, a nie oczu. Jak przekazał Super Express:
 
Mężczyzna ma odpowiedzieć za nieumyślne narażenie kobiety na ciężkie kalectwo. Tatuażysta nie przyznaje się do winy i w dalszym ciągu prowadzi salon tatuażu, jednak teraz jedynie zakłada klientom kolczyki. Piotrowi A. grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

 

OZZY OPOWIEDZIAŁ O NUMERZE, KTÓRY ZOSTAŁ ZAINSPIROWANY KOKAINOWĄ IMPREZĄ BLACK SABBATH

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz