Dominik Pajewski

06.09.2019 (11:58)

Ostatnie zdjęcie Freddiego Mercury'ego. Tak wokalista wyglądał przed śmiercią?Postać Freddiego Mercury'ego do dzisiaj zastanawia i fascynuje wiele osób, które uważają wokalistę Queen za ostatniego, prawdziwego artystę. W sieci powrócił temat ostatniego zdjęcia muzyka, które wykonał jego partner Jim Hutton.

Postać Freddiego Mercury'ego nadal jest bardzo żywa w pamięci wielu fanów. Oczywiście, po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody', temat Queen i Freddiego powrócił ze zdwojoną siłą, dzięki czemu, w sieci pojawia się coraz więcej publikacji na temat zespołu i nie tylko. W sieci ponownie pojawiło się prawdopodobnie ostatnie zdjęcie wokalisty.

FREDDIE MERCURY OTRZYMA SWOJĄ ULICĘ W WARSZAWIE! WIADOMO GDZIE POWSTANIE


Ostatnie zdjęcie Freddiego Mercury'ego. Czy tak artysta wyglądał przed śmiercią?

Temat zdjęcia powrócił przy okazji specjalnej edycji książki 'Somebody To Love', w której pojawia się wiele wspomnień na temat wokalisty. Jednym z nich jest zdjęcie, które pojawiało się wielokrotnie, jednak teraz zostało przypomniane. To prawdopodobnie jedna z ostatnich fotografii wokalisty, która została wykonana przez Jima Huttona, który był wieloletnim partnerem artysty. Na zdjęciu widzimy Mercury'ego w ogrodzie i z jego kotem Oscarem:

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On August 28th 1991, exactly 28 years ago today, Jim Hutton took these photos of Freddie at Garden Lodge 📷...his last ever known photographs 😞 . "That summer Freddie posed for a camera for the very last time - mine. It happened like this. I was out in the garden photographing some of the flowers in full bloom and Freddie walked towards me. I trained the lens on - he wanted to move back a bit so it wasn't a close-up. Then he posed while I took four pictures, and he managed a smile for each. He was so pale and drawn that he knew he didn't look his best, but it didn't matter a bit; of all the pictures I have of Freddie, those are the ones I love most." -Jim Hutton . 👉P.S. Seeing these photos and reading those words by Jim always pains me beyond words... but I share them not to focus on his illness (please don't do that) but to show how he always saw the beauty in every moment and his smile and bravery never waverd.... I love the fact that a cat (who looks like Oscar) is standing next to Freddie and I'd like to think he was having a good time amidst the bloom of the flowers of his beautiful garden...🌸 But most importantly, despite the sadness, I'm still in awe and admiration for Freddie and his superhuman courage to face life head on and muster a smile even through his hardest moments. His smile always stayed on and in that way he even mocked his illness. My hero...💪 This man is a source of inspiration on so many levels and I love him for that... ❤ . #FreddieMercury #lastphoto

Post udostępniony przez Freddie Mercury (@freddiemercuryclub)


Wspomina się, że to prawdopodobnie nie jedyne zdjęcie tuż przed śmiercią, jednak dużo fotografii nie zostało jak dotąd ujawnionych.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-15
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Five Finger Death Punch i Megadeth - koncert 2020. Data, miejsce, bilety

  2019-09-15
  FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).
 • Wodecki Twist: Chwytaj Dzień 2019 - trasa koncertowa. Daty, miejsca, bilety

  2019-09-13
  Po sukcesie dwóch edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień. Sprawdź, kto i kiedy zagra w twoim mieście!
 • Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy

  2019-09-13
  Ostatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.
 • Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!

  2019-09-13
  Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz