Dominik Pajewski

06.09.2019 (11:58)

Ostatnie zdjęcie Freddiego Mercury'ego. Tak wokalista wyglądał przed śmiercią?Postać Freddiego Mercury'ego do dzisiaj zastanawia i fascynuje wiele osób, które uważają wokalistę Queen za ostatniego, prawdziwego artystę. W sieci powrócił temat ostatniego zdjęcia muzyka, które wykonał jego partner Jim Hutton.

Postać Freddiego Mercury'ego nadal jest bardzo żywa w pamięci wielu fanów. Oczywiście, po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody', temat Queen i Freddiego powrócił ze zdwojoną siłą, dzięki czemu, w sieci pojawia się coraz więcej publikacji na temat zespołu i nie tylko. W sieci ponownie pojawiło się prawdopodobnie ostatnie zdjęcie wokalisty.

FREDDIE MERCURY OTRZYMA SWOJĄ ULICĘ W WARSZAWIE! WIADOMO GDZIE POWSTANIE


Ostatnie zdjęcie Freddiego Mercury'ego. Czy tak artysta wyglądał przed śmiercią?

Temat zdjęcia powrócił przy okazji specjalnej edycji książki 'Somebody To Love', w której pojawia się wiele wspomnień na temat wokalisty. Jednym z nich jest zdjęcie, które pojawiało się wielokrotnie, jednak teraz zostało przypomniane. To prawdopodobnie jedna z ostatnich fotografii wokalisty, która została wykonana przez Jima Huttona, który był wieloletnim partnerem artysty. Na zdjęciu widzimy Mercury'ego w ogrodzie i z jego kotem Oscarem:

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On August 28th 1991, exactly 28 years ago today, Jim Hutton took these photos of Freddie at Garden Lodge 📷...his last ever known photographs 😞 . "That summer Freddie posed for a camera for the very last time - mine. It happened like this. I was out in the garden photographing some of the flowers in full bloom and Freddie walked towards me. I trained the lens on - he wanted to move back a bit so it wasn't a close-up. Then he posed while I took four pictures, and he managed a smile for each. He was so pale and drawn that he knew he didn't look his best, but it didn't matter a bit; of all the pictures I have of Freddie, those are the ones I love most." -Jim Hutton . 👉P.S. Seeing these photos and reading those words by Jim always pains me beyond words... but I share them not to focus on his illness (please don't do that) but to show how he always saw the beauty in every moment and his smile and bravery never waverd.... I love the fact that a cat (who looks like Oscar) is standing next to Freddie and I'd like to think he was having a good time amidst the bloom of the flowers of his beautiful garden...🌸 But most importantly, despite the sadness, I'm still in awe and admiration for Freddie and his superhuman courage to face life head on and muster a smile even through his hardest moments. His smile always stayed on and in that way he even mocked his illness. My hero...💪 This man is a source of inspiration on so many levels and I love him for that... ❤ . #FreddieMercury #lastphoto

Post udostępniony przez Freddie Mercury (@freddiemercuryclub)


Wspomina się, że to prawdopodobnie nie jedyne zdjęcie tuż przed śmiercią, jednak dużo fotografii nie zostało jak dotąd ujawnionych.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Usunięty klip muzyka Faith No More wrócił na Youtue. Platforma tłumaczy, dlaczego wcześniej go usunęła

  2020-06-03
  Niedawno fani Faith No More byli mocno zaskoczeni tym, że klip projektu Man On Man zniknął z Youtube. Klip już wrócił na platformę, a przedstawiciele Youtube'a postanowili wytłumaczyć o co chodziło.
 • Nagie zdjęcie Jennifer Aniston trafiło na aukcję. Dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel

  2020-06-03
  Jennifer Aniston jest kojarzona głównie jako jedna z gwiazd serii ''Przyjaciele'' i osoba, która chętnie angażuje się w charytatywne rzeczy. Tym razem, nagie zdjęcie gwiazdy może stac się bardzo ważne w pewnej dobroczynnej akcji.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-03
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-03
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-03
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz