Dominik Pajewski

04.09.2019 (12:16)

Corey Taylor zdradził, jaką postacią z horroru inspirował się przy swojej nowej masceMaski zespołu Slipknot zawsze robiły spore wrażenie i warto też zaznaczyć, że każdy z członków zespołu trzyma się swojej postaci i stylistyki. Corey Taylor postanowił zdradzić, jaki horror zainspirował go do stworzenia swojej obecnej maski.

Slipknot od lat buduje swoją karierę nie tylko na muzyce, ale także na wizerunku, który jest pewnego rodzaju wizytówką. Maski i do tego dobrze dobrane stroje, to coś, co z pewnością wyróżniło zespół już na początku kariery. Oczywiście, z każda nową płytą i nowym okresem w działalności zespołu, maski są modyfikowane. Corey Taylor postanowił zdradzić, co zainspirowało go przy tworzeniu swojej nowej maski.

OZZY OSBOURNE POJAWI SIĘ GOŚCINNIE NA PŁYCIE JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH RAPERÓW NA ŚWIECIE


Corey Taylor inspirował się horrorem w tworzeniu swojej nowej maski

W wywiadzie dla 'WAAF' Corey Taylor powiedział, że zainspirował go pewien stary horror:

Chciałem, żeby maska wyglądała na zrobioną w piwnicy, jakby ktoś ją zrobił sam, być może dla nikczemnych celów. Chciałem, żeby wyglądała odrażająco, żebyś chciał odwrócić wzrok.

Jest taki film „Słodka Alicja”, który jest bardzo niepokojący. Opowiada o dziewczynce, która biega w takiej niemal przezroczystej masce i zabija ludzi. Zainspirował mnie do tego, żeby stworzyć taką maskę i pomalować twarz.
 
Poniżej możecie zobaczyć o jaką maskę chodzi:


ZDJĘCIE TILLA LINDEMANNA Z MAMĄ ZROBIŁO FURORĘ WŚRÓD FANÓW RAMMSTEIN

Slipknota zobaczymy w Polsce w lutym 2020 roku w Łodzi. Szczegóły koncertu znajdziecie TUTAJ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.
 • Numer Rammstein leciał przez całą noc na stadionie. Niespotykana usterka głośników

  2019-09-21
  Do nietypowej awarii doszło w Budapeszcie na nowo wybudowanym stadionie Puscas Arena. Mieszkańcy stolicy Węgier mieli okazję przez całą noc słuchać z głośników zespołu Rammstein. Nie wszystkim się to spodobało...
 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • Dzień bez samochodu 2019 - kiedy jeździć komunikacją miejską za darmo?

  2019-09-20
  Raz do roku w całej Europie organizowany jest Dzień bez samochodu. To wyjątkowe święto ma na celu wspomóc ratunek naszej planety, a jednocześnie my sami możemy poczuć się o wiele lepiej, gdy odpoczywamy od ciągłego szumu silników. Kiedy jest dzień bez samochodu 2019? Czy będziemy mogli jeździć komunikacją za darmo? 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz