Dominik Pajewski

04.09.2019 (12:16)

Corey Taylor zdradził, jaką postacią z horroru inspirował się przy swojej nowej masceMaski zespołu Slipknot zawsze robiły spore wrażenie i warto też zaznaczyć, że każdy z członków zespołu trzyma się swojej postaci i stylistyki. Corey Taylor postanowił zdradzić, jaki horror zainspirował go do stworzenia swojej obecnej maski.

Slipknot od lat buduje swoją karierę nie tylko na muzyce, ale także na wizerunku, który jest pewnego rodzaju wizytówką. Maski i do tego dobrze dobrane stroje, to coś, co z pewnością wyróżniło zespół już na początku kariery. Oczywiście, z każda nową płytą i nowym okresem w działalności zespołu, maski są modyfikowane. Corey Taylor postanowił zdradzić, co zainspirowało go przy tworzeniu swojej nowej maski.

OZZY OSBOURNE POJAWI SIĘ GOŚCINNIE NA PŁYCIE JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH RAPERÓW NA ŚWIECIE


Corey Taylor inspirował się horrorem w tworzeniu swojej nowej maski

W wywiadzie dla 'WAAF' Corey Taylor powiedział, że zainspirował go pewien stary horror:

Chciałem, żeby maska wyglądała na zrobioną w piwnicy, jakby ktoś ją zrobił sam, być może dla nikczemnych celów. Chciałem, żeby wyglądała odrażająco, żebyś chciał odwrócić wzrok.

Jest taki film „Słodka Alicja”, który jest bardzo niepokojący. Opowiada o dziewczynce, która biega w takiej niemal przezroczystej masce i zabija ludzi. Zainspirował mnie do tego, żeby stworzyć taką maskę i pomalować twarz.
 
Poniżej możecie zobaczyć o jaką maskę chodzi:


ZDJĘCIE TILLA LINDEMANNA Z MAMĄ ZROBIŁO FURORĘ WŚRÓD FANÓW RAMMSTEIN

Slipknota zobaczymy w Polsce w lutym 2020 roku w Łodzi. Szczegóły koncertu znajdziecie TUTAJ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • Vans składa ukłon w stronę uwielbianej amerykańskiej rodziny: The Simpsons

  2020-08-03
  Dzięki nowej kolaboracji z amerykańską ikoną w pełnej okazałości, Vans oddaje chołd amerykańskiej kulturze.
 • Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winylu

  2020-08-03
  Odkąd do Guns N' Roses powrócił Slash, zainteresowanie grupą ponownie rośnie i spokojnie można stwierdzić, że wszystko wróciło na właściwe tory. Grupa z pewnością to zauważyła, ponieważ postanowiono wydać kultową składankę grupy na winylu.
 • Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawach

  2020-08-03
  Stan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz