Dominik Pajewski

24.03.2020 (14:21)

Boober Eats - nowa opcja. Podczas kwarantanny, dziewczyny topless dowożą jedzenieW czasie pandemii, wszystkie restauracje są zamknięte dla klientów, a jedzenie można tylko zamówić w formie dowozu lub na wynos. W tym trudnym czasie, powstała specjalna opcja, która nazywa się Boober Eats i jest czymś więcej niż tylko dowozem posiłku do klienta.

W czasie pandemii koronawirusa, restauracje są praktycznie wyłączone z działania, oferując tylko posiłki na wynos i z dowozem do klienta. Jest to jak najbardziej rozsądne podejście, które ma za zadanie ograniczyć ilość zachorowań i jak najszybciej pomóc w opanowaniu złej sytuacji. Wychodząc na przeciw całej sytuacji, powstało Boober Eats, co jak sama nazwa wskazuje, jest alternatywą dla Uber Eats, z tym, że brak tutaj ubioru.

SPRAWDŹ STATUS KONCERTU, PODCZAS PANDEMII KORONAWIRUSA. LIVE NATION UDOSTĘPNIA SPECJALNĄ STRONĘ


Boober Eats - nowa opcja. Podczas kwarantanny, dziewczyny topless dowożą jedzenie

Warto zaznaczyć, że opcja nie jest dostępna w Polsce, a tylko w restauracji Lucky Devil Lounge w Portland. Lokal oferuje posiłki, które można zjeść, jednocześnie oglądając pokazy taneczne striptizerek. Właściciele Lucky Devil Lounge, postanowili do dostarczania posiłków, zatrudnić striptizerki, które skąpo ubrane, będą dowoziły jedzenie.

KAZIK O KORONAWIRUSIE: POCZUŁEM NAWET SPOKÓJ


Tak narodziło się Boober Eats, które miało być jednorazową akcją, jednak tak szybko zyskało popularność, że do czasu opanowania pandemii, Boober Eats będzie działał bardzo prężnie. Warto dodać, że panie, które dostarczają jedzenie, wykonują krótki taniec dla klienta, oczywiście w towarzystwie ochroniarza, który jest również kierowcą.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz