Dominik Pajewski

13.07.2020 (13:29)

Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwaJim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?

Jim Carrey kojarzony jest głównie z rolami komediowymi, co jest w pewien sposób dla niego krzywdzące. Aktor ma na swoim koncie wiele świetnych ról, którym daleko do komediowego klimatu. Aktor postanowił spisać ogromną część swojego życia w formie biografii, która... do końca biografią nie będzie. O co dokładnie chodzi?

LINDEMANN UMIEŚCIŁ W SIECI MAKING OF KLIPU DO 'FRAU & MANN'. FILM POKAZUJE, ILE PRACY WŁOŻONO W OBRAZEK


Jim Carrey napisał biografię, która biografią nie jest. O co chodzi?

Książka, która została napisana wspólnie z Daną Vachonem, jest półbiograficzną powieścią, której akcja dzieje się w równoległej rzeczywistości Hollywood. Pokazane zostaną wątki z życia i kariery aktora, jednak wiele rzeczy zostanie pozmienianych. Jest to coś między literaturą faktu, a literatura piękną. Co ciekawe, równolegle z premierą 7 lipca, pojawił się audiobook powieści, który czyta Jeff Daniels, który z Carreyem występował w ''Głupim i głupszym''.

KILL BILL 3 Z GWIAZDĄ SERIALU ''EUPHORIA''? AKTORZY PRÓBUJĄ PRZEKONAĆ QUENTINA TARANTINO


Nie wiadomo czy powieść ''Memoirs and Misinformation'' pojawi się również w polskiej dystrybucji.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz