Sebastian Szałachowski

i

Autor: Fot. screen YouTube Tajemnice Futbolu / https://www.youtube.com/channel/UCskp6QXPRIyhQq1jHmfuvsg Sebastian Szałachowski

Piłkarz Legii Warszawa POMOCNIKIEM EGZORCYSTY - poznajcie jego niesamowitą historię [WIDEO]

2021-10-14 14:01

Losy byłych piłkarzy toczą się różnie. Jedni rozpoczynają karierę trenerską, a inni wykonują zawody zupełnie niezwiązane z piłką nożną. Rzadko jednak zdarza się, by wybierali tak zaskakującą ścieżkę, jak Sebastian Szałachowski. Piłkarz Legii Warszawa został pomocnikiem egzorcysty!

Sebastian Szałachowski grał w Legii Warszawa od 2005 do 2011 roku. Wcześniej występował w barwach Motoru Lublin i Górnika Łęczna, a później także w ŁKS Łódź i Cracovii. Z Legią wywalczył Mistrzostwo Polski, Puchar Polski i Superpuchar Ekstraklasy. Piłkarz zdawał się być obiecującym zawodnikiem, przed którym kariera stoi otworem. Niestety, dalszy rozwój wyhamowała kontuzja kości piszczelowej. Zawodową grę zakończył w wieku 31 lat (po powrocie do Górnika Łęczna w 2015). Nie powtórzył jednak historii wielu byłych zawodników, o których nikt już nie pamięta. Nazwisko Szałachowskiego wciąż można usłyszeć w trakcie rozmów kibiców, a to za sprawą niecodziennego zajęcia, przez które nie daje o sobie zapomnieć. Były piłkarz Legii Warszawa został pomocnikiem egzorcysty!

Michał Kołodziejczak: Rząd traktuje nas jak wieśniaków. Te czasy już minęły [Super Raport]

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Piłkarz poszedł drogą wiary

Historię Sebastiana Szałachowskiego przypomniał ostatnio kanał Tajemnice Futbolu. W wideo na YouTube przybliżona została nie tylko ścieżka piłkarskiej kariery zawodnika, ale też to, czym zajął się po tym, gdy przestał grać zawodowo. Z filmu dowiadujemy się między innymi o tym, że Sałachowski wstąpił do świeckiego zakonu Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w swoim rodzinnym mieście - Lublinie. Najciekawsza jest jednak informacja o tym, że piłkarz podjął się wymagającego zadania, jakim funkcja pomocnika egzorcysty. Okazuje się, że do tej roli przygotowywał się jeszcze w czasach gry w Legii Warszawa! Więcej na temat Sebastiana Szałachowskiego w poniższym filmie.

Źródło: Piłkarz Legii Warszawa POMOCNIKIEM EGZORCYSTY - poznajcie jego niesamowitą historię [WIDEO]