Atak nożownika w Arkadii

i

Autor: screen YouTube Obywatel / https://www.youtube.com/channel/UC4FWHseqTXuitxemDt0p60A / James Case flickr. com Atak nożownika w Arkadii

Nożownik z Arkadii - NAGRANIE pokazuje, jak wyglądał atak [MATERIAŁ +18]

2021-07-19 10:15

Policja wciąż poszukuje mężczyzny, który w sobotę, 17 lipca, ranił nożem dwie osoby w galerii Arkadia w Warszawie. Tymczasem w sieci pojawiły się nagrania ukazujące zajście w galerii handlowej. Zobaczyć można na nich, że nożownik jest nadzwyczaj agresywny.

Atak nożownika w Arkadii wstrząsnął mieszkańcami i mieszkankami Warszawy! Dramat rozegrał się w sobotę, 17 lipca, w Centrum Handlowym Arkadia. Około godziny 19 między trójką mężczyzn doszło do kłótni, która po chwili przerodziła się w szarpaninę. Początkowo postronni próbowali ich rozdzielić, ale w trakcie bójki jeden z jej uczestników wyciągnął nóż. W tym momencie ryzyko dla innych osób w galerii stało się zbyt duże. Tym bardziej, że mężczyzna z nożem był wyjątkowo agresywny. Atakował dwóch pozostałych uczestników zajścia. Obu udało mu się zranić. Następnie rzucił się do ucieczki. Nożownik z Arkadii został uchwycony na nagraniach, które trafiły do sieci. Film zrobiony telefonem pojawił się między innymi w serwisie YouTube. Widzimy na nim całe zajście. Wideo z ataku nożownika znajdziecie w dalszej części artykułu.

Film z ataku nożownika w Arkadii

W jakim stanie są mężczyźni ranieni nożem? Tuż po zajściu, w sieci pojawiły się informacje na temat tego, że obaj odnieśli tylko powierzchowne obrażenia i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zostali przewiezieni do szpitala. Medialne doniesienia mówią, że wszyscy trzej uczestnicy bójki to obcokrajowcy. Do teraz nie wiadomo jednak, jakiej byli narodowości. 

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje

Nożownik wciąż jest na wolności. Policja prowadzi jego poszukiwania. Tymczasem w serwisie YouTube pojawiło się nagranie wykonane przez jednego z klientów CH Arkadia. Ostrzegamy, że wideo jest bardzo brutalne. Przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Źródło: Nożownik z Arkadii - NAGRANIE pokazuje, jak wyglądał atak [MATERIAŁ +18]