Kuba Wojewódzki jeździ po Warszawie 250 km/h

i

Autor: Instagram/kuba_wojewodzki_official Kuba Wojewódzki jeździ po Warszawie 250 km/h

Kuba Wojewódzki jeździ po Warszawie 250 km/h?! Aktywiści wkurzeni, policja bada sprawę

2021-04-12 17:55

Kuba Wojewódzki chwali się przejażdżką ferrari po Warszawie. Chciał wzbudzić zainteresowanie swoich fanów, a zainteresowała się nim... policja i miejscy aktywiści. "To zaproszenie do tragedii" - komentuje Komenda Stołeczna Policji. Czy Kuba Wojewódzki zostanie ukarany?

250 km/h czerwonym ferrari po warszawskich ulicach - takim "osiągnięciem" pochwalił się w mediach społecznościowych Kuba Wojewódzki. Do zdjęcia z przejażdżki celebryta dołączył opis "Obiecałem w domu że wrócę szybko... ". Na zdjęciu widać Kubę Wojewódzkiego opartego o czerwone ferrari. Na drugim zamieszczonym zdjęciu widać prędkość, z jaką poruszało się auto. I właśnie to drugie ujęcie wzbudziło szczególne zainteresowanie aktywistów i policji.

Aktywiści zbulwersowani

Wyczyn Kuby Wojewódzkiego zbulwersował miejskich aktywistów.

- Czym się chwali Kuba Wojewódzki (na Instagramie 1,3 mln. obserwatorów). Tym, że jechał samochodem z prędkością 250 km/h, w Warszawie, na drodze S79. Samochód, którym się poruszał nie miał przednich tablic rejestracyjnych. Nie jest jasne, kto prowadził samochód, ale pewne jest, że patokierowca dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, aż o 140 km/h! Pod postem setki zachwyconych komentarzy fanów.

Ponad 3 tysiące zabitych na polskich drogach i kolejne 35 tysięcy rannych - to efekt przyzwolenia na takie patologiczne zachowania. Prędkość jest główną przyczyną wypadków z ofiarami w naszym kraju- informują aktywiści z Miasto Jest Nasze.

Głos zajęła także Komenda Stołeczna Policji. "To zaproszenie do tragedii" - przyznali funkcjonariusze i uruchomili specjalny numer dla świadków zdarzenia.

- Wszczęto czynności sprawdzające w związku z możliwością popełniania przestępstwa. 250 km/h na drodze to nie zabawa, to zaproszenie do tragedii. Osoby posiadające wiedzę na temat okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt pod nr tel. 477236583 - czytamy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Ten serial bawił nawet policjantów. Pamiętacie 13 Posterunek?

Pytanie 1 z 20
Jaki tytuł miał pierwszy odcinek serialu "13 Posterunek"?
Sławomir Nowak po wyjsciu z aresztu śledczego na warszawskiej bialolece
Źródło: Kuba Wojewódzki jeździ po Warszawie 250 km/h?! Aktywiści wkurzeni, policja bada sprawę