Kradzież samochodu

i

Autor: pixabay.com / https://twitter.com/Policja_KSP Kradzież samochodu

Jak w Warszawie kradną samochody? Policja publikuje szokujące nagranie

2021-09-17 10:30

Choć kradzieże samochodów w Warszawie to prawdziwa plaga, rzadko kiedy udaje się przyłapać złodziei na gorącym uczynku. Dlaczego? W dużej mierze wyjaśnia to nagranie opublikowane ostatnio przez policję. Zobaczcie, jak się kradnie auta w stolicy.

Kradzieże samochodów w Warszawie to prawdziwa plaga. Stołeczna policja co chwilę odkrywa dziuple złodziei i zatrzymuje osoby zamieszane w kradzieże, jednak to nie zniechęca przestępców. Biznes jest na tyle intratny, że złodziejom opłaca się podejmować ryzyko. Co więcej, wciąż udoskonalają oni swoje techniki. Dysponują nie tylko specjalistycznym sprzętem, który pozwala im na ominięcie nowoczesnych systemów zabezpieczeń, ale też umiejętnościami, którymi usypiają naszą czujność. Zachowanie złodziei po prostu nie rzuca się w oczy! Przyłapanie ich na próbie kradzieży jest jednak możliwe. Dzięki nagraniu, które udostępniła ostatnio warszawska policja, możemy prześledzić przebieg kradzieży auta. Warto obejrzeć je uważnie, by odkryć manewry charakterystyczne przy kradzieży samochodów.

Tak złodzieje kradną samochód - WIDEO

Warszawska policja podzieliła się niedawno w swoich mediach społecznościowych nagraniem wideo. Kamery miejskiego monitoringu uchwyciły moment kradzieży samochodu na ulicy Rydygiera. Widać na nim podejrzanych, którzy wymieniają się nieustalonymi przedmiotami przy jednym z aut na parkingu. Zaskakuje szczególnie brak pośpiech złodziejów. Swoim spokojem mogą zmylić świadków. Warto więc zwrócić uwagę na szczegóły wyglądające na podejrzane.

Analiza cen mieszkań - rynek wtórny, Warszawa

Tym razem złodziejom nie udało się przywłaszczyć cudzego samochodu. W momencie, gdy jeden ze sprawców uruchomił silnik i zaczął wykonywał manewr cofania, do akcji wkroczyli obserwujący całe zdarzenie policjanci. Mundurowi z grupy „Orzeł” do zwalczania przestępczości samochodowej przeprowadzili wcześniej rozpoznanie, które pozwoliło im ubiec złodziei. Trzech mężczyzn w wieku od 45 do 47 lat zostało ujętych. Grozi im 10 lat więzienia. Nagranie z akcji opublikowano zaś ku przestrodze. Zobaczycie je poniżej.

Źródło: policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Jak w Warszawie kradną samochody? Policja publikuje szokujące nagranie