Kobieta zaczęła rodzić w samochodzie. Pomogli... strażnicy miejscy!

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Kobieta zaczęła rodzić w samochodzie. Pomogli... strażnicy miejscy!

Kobieta zaczęła rodzić w samochodzie. Pomogli... strażnicy miejscy!

2021-04-13 19:19

Rodzice tego maluszka zapamiętają dzień porodu na długo! Kobieta zaczęła rodzić w aucie, zanim przyszła tata zdążył zawieźć ją do szpitala. O pomoc poprosił strażników miejskich. Jaka była ich rola?

Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałek wieczorem. Strażników miejskich, którzy patrolowali ulice Śródmieścia zatrzymał zdenerwowany mężczyzna. Okazało się, że zanim zdążył dojechać do szpitala, jego partnerka zaczęła rodzić. Rola strażników była nieoceniona! Mężczyzna poprosił ich o eskortę do szpitala przy ulicy Karowej.

- Kierowca chaotycznie zaczął tłumaczyć strażnikom, że żonie odeszły wody, skurcze są już bardzo silne i częste, bardzo boją się, że nie zdążą dojechać na porodówkę. Strażnicy nie zastanawiali się ani chwili. Włączyli sygnały i polecili kierowcy, by jechał za radiowozem. W ciągu kilku minut rodząca kobieta znalazła się pod fachową opieką personelu szpitala - informują strażnicy miejscy.

Czytaj także: Straż miejska i policja znów nad Wisłą. Coraz więcej spacerowiczów i coraz więcej kontroli

Tuż przed północą strażnicy odebrali telefon od szczęśliwego taty. - Dziękował funkcjonariuszom za pomoc w szybkim i bezpiecznym dotarciu na porodówkę. Poinformował, że jest tatusiem, zdrowej i ślicznej dziewczynki - relacjonują funkcjonariusze.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia
Źródło: Kobieta zaczęła rodzić w samochodzie. Pomogli... strażnicy miejscy!