Warszawska policja

i

Autor: Fot. screen YouTube Policja Warszawa / https://www.youtube.com/channel/UC0j1FVQxjdslocblW1PGdIg Warszawska policja

Choinka warszawskiej policji - TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALIŚCIE! [WIDEO]

2021-12-06 12:47

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia warszawska policja postanowiła stworzyć wyjątkową "choinkę". Wideo ze świątecznym drzewkiem w interpretacji stołecznych mundurowych znajdziecie w naszym artykule.

W całej Warszawie trwają przygotowanie do Bożego Narodzenia. Stolica ubiera choinki i włącza świąteczną iluminację, szkoły i zakłady pracy przystrajają wnętrza ozdobami, a w sklepach czuć aromat korzennych przypraw.  Gwiazdkowy klimat udzielił się także warszawskiej policji. Stołeczni mundurowi również chcieli pokazać swoją choinkę. Wpadli na pomysł, by zaprezentować ją w mikołajki. Wideo na kanale YouTube warszawskiej policji pojawiło się więc 6. grudnia. Trzeba przyznać, że Ich "drzewko" jest... dość nietypowe. Dlaczego? Przekonacie się oglądając filmik w dalszej części artykułu.

Radiowozowa choinka warszawskiej policji

Być może policjanci wyszli z założenia, że nie warto ścinać żywych drzewek, skoro choinkę można zrobić z czegoś, co jest pod ręką. A że były to radiowozy? Jeszcze lepiej, bo nie trzeba kupować światełek. Kilka pojazdów ustawiono więc tak, by tworzyły kształt choinki. Po włączeniu sygnałów świetlnych efekt był niesamowity! Zobaczcie, jak to wygląda:

Białystok. Świąteczne iluminacje. Coś pięknego!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Choinka warszawskiej policji - TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALIŚCIE! [WIDEO]