The Last of Us Part 2 - Metallica zagrana w grze. Pewien gracz podjął się trudnego zadania

2020-06-29 13:45
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=r7C82kUGeYM

Na drugą część The Last Of Us czekało wiele osób, które dosłownie zakochały się w pierwszej części. Gra wielokrotnie zaskakuje, a jedną z ciekawostek jest możliwość gry na gitarze! Pewien gracz postanowił spróbować zagrać w grze kultowy numer Metalliki.

Gdy zapowiedziano kontynuację gry ''The Last Of Us'', wszyscy gracze i fani tytułu byli niesamowicie podekscytowani. Gra zaskakuje, dzieli graczy i ma kilka ciekawych opcji, które można wykorzystać w różny sposób. Jedną z nich jest wirtualna gra na gitarze, która jak twierdzą gracze nie jest łatwa, jednak można popróbować swoich sił. Pewien gracz postanowił spróbować swoich sił i zagrał wielki hit Metalliki w ''The Last Of Us 2''.

KRZYK 5 - KOLEJNE SZCZEGÓŁY FILMU UJAWNIONE! KIEDY PREMIERA?


Kultowy numer Metalliki zagrany w ''The Last Of Us part 2''. Jak to wyszło?

Granie na gitarze w grze nie jest takie proste jakby się mogło wydawać, a zagranie motywu z ''Nothing Else Matters'' staje się niezłym wyzwaniem. Gracze dziwią się jak to możliwe, że udało się zagrać numer Metalliki, skoro gra na gitarze w ''The Last Of Us part 2'' jest taka trudna. Zobaczcie, jak wyszło specjalne nagranie:

GROZIŁ BABCI GRANATEM I WPADŁ Z CAŁYM ARSENAŁEM W ALTANCE. TAKIE RZECZY W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM