The Flaming Lips chcą zagrać w kosmosie! Jak chcą tego dokonać?

i

Autor: screen: https://youtu.be/8j28LZbD_7A

The Flaming Lips chcą zagrać w kosmosie! Jak chcą tego dokonać?

2021-06-10 9:17

The Flaming Lips zasłynęli w ostatnim czasie tym, że zorganizowali koncert w specjalnych bańkach, by zachować wszelkie bezpieczeństwo w pandemii. Teraz grupa wpadła na pomysł, by zagrać koncert w kosmosie! Jak chcą tego dokonać?

Zespół The Flaming Lips potrafi zaskoczyć, czego dowodem był pandemiczny koncert, który odbył się w specjalnych bańkach. Teraz grupa chce lecieć w kosmos, by zagrać specjalny koncert, a we wszystko miałby być zaangażowany Elon Musk.

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

The Flaming Lips chcą lecieć w kosmos, by zagrać koncert

W wywiadzie dla 'Audacy' Wayne Coyne przyznał, że chciałby wystąpić na stacji kosmicznej i chciałby w to zaangażować Elona Muska:

Wciąż mam nadzieję, że to się uda z pomocą takich osób jak Elon Musk. Uwielbiam go. Uważam, że jest spoko i ma wielkie pomysły, które się sprawdzają. Zawsze mówiliśmy, że chcemy być pierwszym zespołem, który zagra na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Mam nadzieję, że Elon słucha tej audycji. (...) Wystrzelili by nas w kosmos. To przerażające. Część mnie ma nadzieję, że to się stanie, ale inna część jest tym przerażona. Nadal jednak o tym marzę.

Elon Musk nie odniósł się do pomysłu, jednak nie jest to wykluczone, że taka opcja mogłaby mieć miejsce.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]