John Wick 4

i

Autor: Lions Gate/Courtesy Everett Collection; EAST NEWS

FILMY

Świat "Johna Wicka" się rozrasta! Kolejny film już w drodze

2024-05-17 17:21

To już oficjalne! Jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów z filmowej serii "John Wick" powróci w zupełnie nowym spin-offie. Szykuje się kolejna pełnometrażówka, w której pierwsze skrzypce odegra postać Caine'a. Czego możemy się spodziewać i co już wiemy na temat nadchodzącej produkcji?

Seria "John Wick" się rozrasta. Jak nie serialowy "The Continental", to filmowa "Ballerina", która miała mieć swoją premierę już jakiś czas temu, ale niestety przełożono ją na 6 czerwca 2025 roku. Twórcy nie zamierzają jednak czekać i się przyglądać, bo chcą naprawdę rozszerzyć całe uniwersum i zaserwować widzom jeszcze więcej! Właśnie pojawiła się informacja, że rozpoczęły się prace nad drugą już pełnometrażową produkcją z tego świata. W sumie to było do przewidzenia, patrząc na zakończenie czwartej odsłony z cyklu.

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

"John Wick" zmierza do Hongkongu! Caine głównym bohaterem

Uniwersum "Johna Wicka" poszerza się o kolejny film. Głównym bohaterem nowej produkcji będzie Caine, czyli niewidomy mistrz sztuk walki, który nieźle zaszedł Keanu Reavesowi za skórę. Wielu fanów serii pokochało tego bohatera. Nic dziwnego, to wyrazista, charakterystyczna postać zapadająca w pamięć. Caine pojawił się nawet w scenie po napisach, co było tylko potwierdzeniem, że albo powstanie "John Wick 5", albo dostaniemy jakiś spin-off. Zdaje się, że padło na to drugie. Film nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, ale wiemy już, że będzie kręcony w 2025 roku w Hongkongu. Do swojej roli powróci Donnie Yen, a za scenariusz będzie odpowiedzialny Robert Askins, mający w swoim portfolio chociażby "The Umbrella Academy". Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Policzkowanie na ekranie. TOP10 najlepszych filmów o boksie

Listen on Spreaker. Źródło: Świat "Johna Wicka" się rozrasta! Kolejny film już w drodze