Sprawdź status koncertu, podczas pandemii koronawirusa. Live Nation udostępnia specjalną stronę

2020-03-24 10:33
Ilustracja do artykułu
Autor: freeimages/luis tapia

W czasie pandemii koronawirusa, artyści są zmuszeni do odwoływania występów, a nawet całych tras koncertowych. Firma Live Nation postanowiła uruchomić specjalną stronę, gdzie można sprawdzić status danego wydarzenia.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, zmuszając wielu artystów do tego, aby zmienili plany koncertowe, a nawet wydawnicze. Wielu artystów przerzuca swoje koncerty na jesień lub całkowicie je odwołuje, przez co fani są mocno zdezorientowani. Tutaj z pomocą przyszła firma Live Nation, która stworzyła specjalną stronę, gdzie można zobaczyć, jaki jest status danego koncertu.

COVER ,,IMAGINE'', KTÓRZY NAGRALI AKTORZY, SPOTKAŁ SIĘ Z FALĄ KRYTYKI. O CO CHODZI?Sprawdź status koncertu, podczas pandemii koronawirusa. Live Nation udostępnia specjalną stronę

Na stronie można znaleźć chronologicznie poukładane wydarzenia, a obok nich status, czy jest to koncert przełożony, czy dopiero w trakcie ustalania nowej daty. W specjalnym komunikacie, Live Nation Polska napisali:

Wszyscy nasi fani są dla nas bardzo ważni. Rozumiemy, że macie wiele pytań dotyczących nadchodzących koncertów. Współpracujemy z artystami, aby móc przekazywać Wam wszystkie bieżące informacje o koncertach tak szybko jak to możliwe.

Prosimy, śledźcie tę stronę regularnie. Będziemy ja aktualizować wraz z pojawianiem się nowych szczegółów. Jeśli nie widzicie swojego wydarzenia na liście, sprawdźcie w punkcie zakupu biletu.

Specjalną stronę, znajdziecie pod TYM ADRESEM.

BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE