Sabaton nagrali klip z Youtuberem, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjski

2020-05-22 15:49
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=nl9cpuXXx8Y

Sabaton są bardzo otwarci na fanów, którzy często robią fajne rzeczy dla zespołu. Tym razem grupa połączyła siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać jako gość, który przerabia na rosyjski piosenki Rammstein.

Zespół Sabaton dał się poznać jako grupa, która zawsze jest blisko fanów i chętnie angażuje się w rzeczy związane z fanowskimi akcjami. Tym razem zespół połączył siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać, jako gość, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjski. Jak wypadł wspólny występ?

KAZIK - POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS. ZAPREZENTOWANO NOWY SINGIEL I SZCZEGÓŁY ALBUMU ''ZARAZA''


Youtuber Radio Tapok, wystąpił z Sabatonem [WIDEO]

Radio Tapok to popularny youtuber, który zasłynął z tego, że przerabia znane piosenki rockowe i metalowe na język rosyjski. Gdy Sabaton występowali w Rosji, zaprosili na scenę youtubera, by ten wykonał z nimi numer ''The Great War''. Jak skomentował basista Sabatonu:

To dla nas ogromny zaszczyt współpracować z Radio Tapok. Jest bardzo utalentowanym artystą, a jego cover naszej piosenki The Attack Of The Dead Men został tak dobrze przyjęty, że nie zastanawialiśmy się żeby zaprosić go na scenę do wspólnego wykonania tego kawałka.


Zobaczcie, jak wypadł wspólny występ:


KIEDY OZZY PRZEJDZIE NA EMERYTURĘ? JACK OSBOURNE ODPOWIEDZIAŁ SZCZERZE O PLANACH OJCA