Rammstein: czy wibratory w specjalnej edycji 'Liebe Ist Für Alle Da', były odlewami członków zespołu?

2020-06-26 14:28
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=vbX30rvBEQM

Rammstein zawsze stawiali na kreatywną promocję swoich albumów, jednak przy specjalnej edycji 'Liebe Ist Für Alle Da', grupa przeszła samych siebie. Czy faktycznie, gumowe penisy dodawane do edycji deluxe, były odlewami członków zespołu?

Rammstein zawsze wydawali albumy w taki sposób, że robiły one wrażenie na fanach i nie tylko. Przy okazji premiery krążka ''Liebe Ist Für Alle Da'', grupa jednak przeszła samych siebie, ponieważ oprócz dwupłytowego wydania deluxe, można było nabyć wersję krążka z płynem nawilżającym, kajdankami i sześcioma gumowymi członkami, które podobno były odlewami penisów muzyków Rammstein. Jak było w rzeczywistości?


SERJ TANKIAN BRONI JOHNA DOLMAYANA PRZED HEJTEM, JAKI POJAWIŁ SIĘ W SIECI


Gumowe penisy w specjalnej edycji 'Liebe Ist Für Alle Da' nie były odlewami członków zespołu?

W wywiadzie dla brytyjskiego Metal Hammera, Christoph Schneider odpowiedział, czy faktycznie gumowe penisy, były odlewami członków zespołu. Jak powiedział perkusista:

Taki był pierwotny pomysł, ale pojawiły się komplikacje. Wyobraź sobie, jak by to trzeba było zrobić: musielibyśmy być sztywni przez cały czas. Nikt z nas się na to nie zdecydował, choć niektórzy chcieli. Moim zdaniem ten pomysł był głupi.

Teraz przynajmniej wiadomo, jak to było z tą specjalną edycją, która w Polsce kosztowała ponad 600 zł.

FILM O NERGALU - POZNALIŚMY SZCZEGÓŁY BIOGRAFICZNEGO DOKUMENTU O MUZYKU [WIDEO]