Power Rangers: Once & Always - zwiastun i data premiery odcinka specjalnego. Ekipa powraca po 30 latach

i

Autor: materiały prasowe Power Rangers: Once & Always - zwiastun i data premiery odcinka specjalnego. Ekipa powraca po 30 latach

Netflix

Power Rangers powracają! Netflix stworzył specjalny film z okazji rocznicy

2023-03-23 13:29

Stęskniliście się za Power Rangers? To w pewnością ucieszy was fakt, że Netflix przygotował dla nas niespodziankę. Wszystko z okazji 30. rocznicy powstania kultowej marki.

„Power Rangers: Once & Always” to jedna z najważniejszych i zdecydowanie najciekawszych nowości, jakie Netflix zapowiedział na nadchodzący miesiąc. W połowie kwietnia powrócimy do świata, który przed laty pokochały miliony widzów, a wszystko za sprawą pełnometrażowego odcinka specjalnego.

Power Rangers powracają. Kiedy zobaczymy „Once & Always”?

W jubileuszowym odcinku tytułowi bohaterowie, w obliczu globalnego kryzysu, stawią czoła znajomemu zagrożeniu z przeszłości, pojawi się bowiem jedna z najsłynniejszych antagonistek serii. Jako Czarny i Niebieski Ranger powrócą Walter Emanuel Jones i David Yost z oryginalnej wersji, zaś w pozostałych rolach ujrzymy Catherine Sutherland (druga Różowa), Karan Ashley (druga Żółta) i Steve’a Cardenasa (drugi Czerwony). Ponadto pojawi się również Johnny Yong Bosch jako drugi Czarny Ranger.

Efekty spotkania, na które ikoniczna drużyna czekała 30 lat ujrzymy już 19 kwietnia, kiedy to „Power Rangers: Once & Always” trafi do biblioteki Netfliksa.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Źródło: Power Rangers powracają! Netflix stworzył specjalny film z okazji rocznicy