Ojciec ukarał córkę, przejmując jej Instagram na 2 tygodnie. To co zrobił z profilem jest świetne [FOTO]

2019-12-12 16:24
Ojciec ukarał córkę, przejmując jej Instagram na 2 tygodnie. To co zrobił z profilem jest świetne [FOTO]
Autor: https://www.instagram.com/p/B4x-8QLnNtl/

Rodzice i nastolatki nie mają łatwego życia. Konflikty utrudniają im wspólną koegzystencję, a kary czy fochy nie robią już specjalnie dużego wrażenia na nikim. Pewien ojciec postanowił spróbować czegoś nowego i przejął na dwa tygodnie media społecznościowe swojej córki. Nie odpisywał jednak jej kolegom, a... publikował zdjęcia.

Jesteś tatą, mamą, lub opiekunem nastolatka? Czasem może to wiązać się z prawdziwymi problemami. Kary od dawna nie są już w modzie i ciężko jest poradzić sobie z młodzieżą, która od lat ćwiczy jak obchodzić wszelkie zakazy. Ojciec tej dziewczyny, by poradzić sobie z jej zachowaniem i spowodować jego poprawę, musiał dostosować się do poziomu swojej córki. Na 2 tygodnie całkowicie przejął jej media społecznościowe. To co zrobił, może budzić sprzeczne opinie.

Ojciec przejął Instagram córki - to co zrobił może zaskoczyć!

By dotrzeć do współczesnych nastolatek, niektórzy muszą przeskoczyć do ich świata. Tak zrobił ojciec Madelynn Sumpter, który przejął jej Instagram na dwa tygodnie. Publikował tam głównie swoje zdjęcia i oczywiście pochłoniętą nauką córkę. Większość z nich bawi i trzeba przyznać - są niesamowite. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać o samej Madelynn, której Instagram zyskał ogromną popularność dzięki zachowaniu taty. Czy zatem można uznać to za karę? A może dożyliśmy czasów, gdzie pokazanie w internecie zdjęcia z rodzicem jest problemem? Rozważając te kwestie, obejrzycie zdjęcia, które opublikowano na profilu 15-latki.