Nosowska

i

Autor: Matriały prasowe

Nosowska promuje ideę ZERO WASTE

2022-02-01 12:23

Do sieci trafił właśnie nowy utwór Nosowskiej pt. „Wystarczy”, który powstał we współpracy z ING Bankiem Śląskim. Singiel jest wyrazem wsparcia dla idei zero waste i powstawania polskiej Mapy Zero Waste.

Utwór „Wystarczy” to inspiracja do stawiania sobie pytań o sens ciągłego kupowania nowych rzeczy i zwracania uwagi na ukryty potencjał tego, co już mamy. Artystka zachęca nas do uwalniania kreatywności i podpowiada, jak nadać nowe życie starym rzeczom. Słowem - Wystarczy. Zero strat!

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Teledysk został zrealizowany w myśl idei zero waste - wszystkie wykorzystane w scenografii przedmioty pochodzą z drugiego obiegu, m.in. od pracowników ING Banku Śląskiego.

W dzisiejszym świecie wręcz obrastamy w przedmioty. Produkujemy i kupujemy niezliczone ilości niepotrzebnych rzeczy. Warto pochylić się nad tematem i spróbować w swojej mikroskali coś zmienić. Mój najnowszy klip „Wystarczy” niesie tę ideę nie tylko w wymiarze tekstowym. Cały utwór jest zerowastowy, od wykorzystania melodii z przysłowiowej szuflady po przedmioty, które razem ze mną zagrały w teledysku – mówi Katarzyna Nosowska.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]