Męskie Granie 2020 nie odbędzie się w znanej wszystkim formie. Organizatorzy mają plan awaryjny

2020-05-21 17:27
Ilustracja do artykułu
Autor: Materiały prasowe

Meskie Granie 2020 miał być kolejną, pełną emocji i dobrej muzyki imprezą. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, impreza nie może odbyć się w znanej formie. Organizatorzy mają na szczęście pomysł na inną formę wydarzenia.

Męskie Granie 2020 nie odbędzie się, przynajmniej nie w znanej wszystkim formie. O tej smutnej informacji dowiedzieliśmy 21 maja 2020, a wszystko zostało ogłoszone w specjalnym oświadczeniu organizatorów. Co dalej z Męskim Graniem?

KONCERT W CZASIE PANDEMII - TAK WYGLĄDAŁ WYSTĘP NA NOWYCH ZASADACH [WIDEO]


Męskie Granie 2020 odwołane! Organizatorzy mają jednak pomysł na inną formę festiwalu

W krótkim oświadczeniu, organizatorzy Męskiego Grania 2020 przekazali, że z powodu sytuacji na świecie, impreza nie może się odbyć. Jest jednak plan na inną formę imprezy:
Co dokładnie organizatorzy mają na myśli? Bardzo możliwe, że odbędą się koncerty w wersji wirtualnej lub w nowej konwencji, która jest testowana na świecie. Koncerty odbywają się z zachowaniem dystansu i w mniejszej ilości osób, do tego wszyscy mają wyznaczone miejsca siedzące. Warto obserwować social media imprezy, tam z pewnością będą podawane szczegóły nowej wersji imprezy.


KAZIK - POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS. ZAPREZENTOWANO NOWY SINGIEL I SZCZEGÓŁY ALBUMU ''ZARAZA''