Korn zagrany w stylu Nirvany, Slayera i kilku innych. Anthony Vincent powraca z nową przeróbką [WIDEO]

2020-05-13 13:49
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=pIVZ8HvSuss&feature

Anthony Vincent teoretycznie zakończył cykl ''Ten Second Songs'', jednak przeróbki cały czas się pojawiają. Tym razem, kreatywny Youtuber postanowił przerobić Korna na stylistykę różnych artystów.

Anthony Vincent cały czas działa nad nowymi przeróbkami. Kreatywny muzyk, który zasłynął cyklem 'Ten Second Songs', postanowił już dawno temu zakończyć projekt oparty na 10. piosenkach. Jednak na jego kanale ciągle pojawiają się przeróbki, które co prawda nie są nazywane 'Ten Second Songs', jednak są praktycznie tym samym. Nie zwracają jednak uwagi na tytuły, zawsze miło usłyszeć ciekawą przeróbkę od Anthony'ego. Tym razem, do sieci trafiła ciekawa wersja piosenki grupy Korn.

#HOT16CHALLENGE2: MAJKA JEŻOWSKA NAGRAŁA SWOJĄ ZWROTKĘ I WYZNACZYŁA CIEKAWE NOMINACJEKorn w klimacie Nirvany, Slayera i innych znanych kapel. Anthony Vincent znowu nagrał ciekawą przeróbkę

W przeróbce znajdziemy wersję w stylu Nirvany, Slayera, Ice Cube'a, Dave Matthews Band, Radiohead, The Weekend'a, Franka Sinatry a nawet Britney Spears. Przerobiony został numer ''Freak on a Leash'', który otrzymał nagrodę Grammy za najlepszy klip w 1998 roku. Zobaczcie, jak Anthony przerobił słynny kawałek Korna:


GITARA KURTA COBAINA Z KONCERTU MTV UNPLUGGED TRAFI NA AUKCJĘ. KWOTA POWALA