Wilk z Wall Street / Miodowe lata

i

Autor: 0070056/Reporter/EAST NEWS; AKPA

PRZERÓBKI

Karol Krawczyk został Wilkiem z Wall Street. Lepszy niż DiCaprio?

2023-11-30 14:30

Czego stoisz na torach? Wilk z Wolskiej wjeżdża na salony i pokazuje, jak powinno się zarabiać gruby szmal. W sieci pojawiła się kolejna przeróbka, która jest skrzyżowaniem "Miodowych lat" i "Wilka z Wall Street". Tym razem Leonardo DiCaprio musiał jednak odstąpić miejsca Karolowi Krawczykowi.

Przeróbki polskich seriali cieszą się w internecie niemałą popularnością. W ostatnich miesiącach mieliśmy wysyp różnych viralowych crossoverów, o których również informowaliśmy na naszych stronach. Bohaterowie "Świata według Kiepskich w "Stranger Things", czy chociażby "Miodowe lata" i "Wednesday" to dopiero wierzchołek góry lodowej, bo jest tego zdecydowanie więcej. Jeżeli ciągle wam mało, to teraz pojawiła się w sieci jeszcze jedna przeróbka, po której internauci pękają ze śmiechu.

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Karol Krawczyk jako Wilk z Wolskiej

Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać absolutnego klasyka, jakim jest film Martina Scorsese "Wilk z Wall Street". Wielokrotnie wyróżniana produkcja z Leonardo DiCaprio w roli głównej doczekała się jednak małego odświeżenia. Tym razem w filmowego Jordana Belforta wcielił się Cezary Żak, a właściwie Karol Krawczyk. Oczywiście na ekranie nie mogło zabraknąć także jego słynnego kompana Tadeusza Norka, który jeszcze nie zarobił pieniędzy, ale już myśli jak je wydać. Przeróbka spodobała się chyba fanom polskiego serialu, bo pod filmem właściwie trudno znaleźć jakiekolwiek negatywne komentarze. Materiał przygotował "Trojtek", a całość udostępnił na swoim profilu na YouTube. Poniżej możecie zapoznać się z nową wersją amerykańskiego dramatu. Panie i Panowie, tak wygląda "Wilk z Wolskiej"!

Listen on Spreaker. Źródło: Karol Krawczyk został Wilkiem z Wall Street. Lepszy niż DiCaprio?