Jeżeli obiecasz, że zostaniesz w domu, to Pornhub da ci konto premium

2020-03-25 13:08
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: pl.pornhubpremium.com/stayhome

Pandemia koronawirusa zmusiła wszystkich do domowej kwarantanny, zwłaszcza kiedy w Polsce mamy ograniczone poruszanie się. Z pomocą przychodzi Pornhub, który wie jak zająć nasz czas.

Podczas pandemii koronawirusa, najważniejsze jest przestrzeganie zaleceń i pozostanie w domach. Wiadomo, nie jest to proste, zwłaszcza kiedy siedzi się w domu już dłuższy czas, a cały tryb życia jest mocno zaburzony. By jak najmniej się nudzić, każdy znajduje sobie jakieś zajęcie, a z pomocą przychodzi też Pornhub.

BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE


Jeżeli obiecasz, że zostaniesz w domu, to Pornhub da ci konto premium

Wszyscy zachęcają do tego, aby zostać w domach i dzięki temu, zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Pornhub wyszedł tutaj na ratunek, oferując za darmo konto premium! Wystarczy obiecać, że zostanie się w domu, a wtedy opcja premium zostaje odpalona. Wszystkie szczegóły dostępne są na specjalnej stronie TUTAJ.


Nie trzeba za wiele robić, wystarczy zaznaczyć w specjalnym formularzu, że zostanie się w domu i będzie się przestrzegać kwarantanny i... już. Wtedy konto premium jest nasze, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie.

Jak widać, wystarczy tylko zostać w domu i dzięki temu zawsze znajdzie się jakiś sposób na spożytkowanie czasu.


BOOBER EATS - NOWA OPCJA. PODCZAS KWARANTANNY, DZIEWCZYNY TOPLESS DOWOŻĄ JEDZENIE